Destiny 2
PS4

(1x)
299 599 Kč

Sleva platí do 14. 10. 2021

 • 299 Kč
  Není skladem
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: FPS, Sci-Fi, Vesmírná, Open-world, PS4 Pro Enhanced
Hra také dostupná pro:  XBOXPC

Dárek k objednávce

 • Od autorů série Halo a Destiny přichází očekávané pokračování on-line střílečky, která vás vezme na epickou cestu napříč solárním systémem. Můžete se těšit na všechno, co se nám tak líbilo v původní hře plus spoustu obsahu navíc. A hlavně spoustu lootu!


  BRAŇTE NÁŠ DOMOV
  Poslední bezpečné město na domovské planetě lidí bylo zničeno pod drtivou invazí sil vedených Ghaulem, velitelem brutální Rudé legie. Strážcům docházejí síly, přeživší jsou nuceni uprchnout. Vydáte se do tajemných, neprozkoumaných světů naší sluneční soustavy, objevíte arzenál zbraní a nové bojové schopnosti. Abyste porazili Červenou legii a mohli čelit samotnému Ghaulovi, je nutné sjednotit přeživší hrdiny, společně se postavit zlu a bránit náš domov.

  Destiny 2

  STRHUJÍCÍ VYPRÁVĚNÍ 
  Destiny 2 je evolucí velice oceňovaného prvního dílu. Kompletně nový strhující příběh nabízí vzrušující zážitky pro nové hráče i veterány. Jedinečná kombinace filmového vyprávění, dobrodružství v jednom hráči, ale i kooperativní či kompetitivní hry je něco, co okouzlilo miliony hráčů prvního dílu. Je jen na vás, zda povoláte své kamarády nebo se za dobrodružstvím vydáte sami. 

  destiny

  SPOUSTY AKTIVIT 
  Destiny 2 nabízí ještě více aktivit ve hře, než první díl. Typů úkolů je dostatek a mnoho z nich bude mít svůj uzavřený příběh. K dispozici pak budou čtyři nové dechberoucí světy k prozkoumání. 

  PS4Pro_Enhanced

  NOVÉ HRAČKY
  Jako Strážci lidstva jste obránci posledního bezpečného města na zemi, vylepšení světlem Cestovatelů. Postupem času si je můžete upravit dle obrazu svého, od vzhledu až po způsob boje. Vybavíte se jedinečnými zbraněmi a zbrojí ze zcela nové škály vybavení. Destiny 2 nabízí nové třídy, podtřídy, zbraně, zbroje a další libůstky.

  destiny 2
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   teigorCZ: Zatím jich je relativně dostatek. Myslíme, že ještě vydrží nějaký čas.

  • teigorCZ

   Do kdy bude k objednavce steel book?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Everis: Hra bude v prodeji od 6. září, tedy společně se spuštěním serverů :)

  • Everis

   Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli bude hra k dispozici už před spuštěním serverů, pro nainstalování a stažení předem. Děkuji

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   XMutant: Zatím zjišťujeme, snad ano.

  • XMutant

   Dobrý den, bude k předobjednání i sběratelská edice? Děkuji

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Destiny 2 není dokonalou hrou, ale v rámci konkurence předvádí skvělý výkon. Nepřináší mnoho novinek, nabízí ale vyladěnou hratelnost, velké množství vybavení, které volá po objevení, a především obrovský, živý a pestrobarevný svět, který vtáhne na desítky a možná i stovky hodin.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Oproti 1 dilu je minimum zmen, velmi slaby end game obsah nenuti cloveka se ke hre vracet. Presto docela kvalitni pribehova kampan a vybrousena hratelnost ma sve kouzlo a udrzi aspon na par hodin pozornost