Deus Ex 2: Invisible War
PC

(2x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Štítky: FPS, Sci-Fi
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 11120
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Deus Ex 2 : Invisible War se odehrává 20 let po událostech z prvního dílu. Země se pomalu vzpamatovává z ničivé války a z katastrofální ekonomické situace. Všechny oblasti zasáhla polární zima a začíná boj o základní suroviny. Několik politických a náboženských stran se snaží získat nadvládu nad světem. Hráč se pokusí odhalit identitu a skutečné záměry těchto skupin a sám sehraje velkou roli v budoucím uspořádání světa. Těšit se můžete na dynamickou a inovativní 1st person kombinaci akce a adventrury, která překvapuje svou realističností. Biotechnická vylepšení umožňují hráči vidění skrze stěny, skákání až 40 stop vysoko, regeneraci vážných zranění apod. Skutečné lokace (například Seattle, Německo nebo Káhira). Stealth hratelnost, kde stíny, tma a zvuky ovlivňují chování protivníků. Různorodá hratelnost, která nabízí různá řešení problémů a různé herní přístupy. Hra spojuje svobodný pohyb, akci a vyjímečnou hratelnost.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • Martin

   Dobry den,
   nepujde tato hra cenove dolu?

  • Frolec

   mi to nefunguje. Najede hlavni menu, ale zasekne se, a opakuje porad dokola asi vterinu hudby. Polozky menu nejsou aktivni. Nevite nekdo, co je to spustit hru v rezimu kompatibility ?

  • Pidzey

   Víte někdo kde by se dala stáhnout absolutní čeština do této hry???

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Tento díl není zas až tak špatný. Bohužel zavání až moc velkou konzolovostí, což oproti prvnímu dílu je velice na škodu. Je to sice zábava, ale chybí tomu ten správný nenahraditelný šmrnc. Holt král je jen JEDEN.

Deus Ex 1 určitě zaslouží důstojnějšího zástupce.

Sledujte nás na instagramu