DJ Hero 2 Bundle
X360

(1x)
499
Nákupem získáte 5 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Párty, Hudební
 • Mezi umělci, jejichž tvorbu v DJH2 nalezneme, patří např. Lady Gaga, Kanye West, The Chemical Brothers, Dr. Dre, Metallica a další. Celkem bude ve hře přes 85 umělců a 70 mashupů. Chybět nebudou ani nové multiplayerové módy, jako například DJ Battles, kde proti sobě budou stát dva hráči se speciálními mixy jen pro tento mód. Do tohoto módu se budou moci kdykoliv přidat i vokály a druhý/třetí hráč tak může zpívat či rapovat. DJ Hero byla nejlepší hudební hra roku 2009 a DJ Hero 2 bude ještě přístupnější a zároveň náročnější na vyšší obtížnosti. Všichni hráči si tak mohou užívat spolu. S novými herně sociálními módy, zahrnutím plnohodnotné podpory pro mikrofon, novou kreativní svobodou a úžasným soundtrackem, DJ Hero 2 bude ultimátní kombinace hudby a přátel.
  Balení obsahuje i mixážní pult, Obrázek.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • sFKuQkFO

   Berme to zase trosku z poectni stranky. Kdyz vemem v potaz ze hru bude hrat 5 milionu lidi a z toho ma treba 2 miliony early acces. a do beta weekendu by naraz prizvaly jen nejakych 300k lidi tak by me zajimalo jak zarucej to ze jim to proste pred pustenim nespadne. Ale je to jen muj nazora nebo se jen proste EA bojej o sve jmeno kdyby se nahodou stalo ze budou bud cekacky nebo jim budou padat servery.

  • Danyi

   Hola,

   prosím potvrďte mi jestli tento bundle obsahuje hru DJ HERO 1 zdarma.

   Díky

   Danyi

  • eromar

   Tak jak to vypadá? Furt nic? Na Alze už to mají, potřebuji to na zítřejší kalbu, tak jestli mám ještě počkat nebo koupit tam... ?

  • Cathas

   sakra já se tak těšil že už mi to pošlete a nic :D až 25.10 paráda no :)

  • eromar

   Nebude to ještě dnes v den vydání na skladě (22.10)? Na víkend by se to hodilo. :)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

doporučuji všem fandům taneční hudby. Skvělé na párty a relax i jen tak pro oddych a radost.