God of Rock
PS5

799
Nákupem získáte 32 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: Hudební, Rytmické
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer, Lokální multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 51103
Hra také dostupná pro:  PS4XSX
 • Tajemný Bůh rocku oživil duše největších hudebníků z celého vesmíru, aby je nechal stanout tváří v tvář sobě navzájem pro svoje pobavení. Každý hudebník dostal nové tělo i nové schopnosti, se kterými se teď bude muset poprat o prvenství na galaktické hudební scéně.

  God of Rock v sobě spojuje rytmickou hratelnost s klasickými mechanismy bojovek v napínavých soubojích jeden na jednoho. Vybírejte z tuctu unikátních bojovníků, z nichž každý se může pochlubit jedinečným vzhledem, vlastním soubojovým stylem i originálními harmonickými útoky. Načněte svého protivníka běžnými útoky a rytmickými údery do not skladby postupně zvyšujte počítadlo úderů. To následně využijte k provedení některého z vylepšených nebo speciálních útoků, které mají ničivý účinek a dočasně soupeři zesložití hudební stopu. Na závěr pak svého protivníka dorazte ničivým super útokem! Jak souboj pokračuje, narůstá postupně také celková složitost a obtížnost hrající skladby, a to tak dlouho, dokud nezůstane stát jenom jeden bojovník.


  BOJUJTE DO RYTMU S NEKONEČNÝM STROPEM DOVEDNOSTÍ

  Zapojte se do s nadsázkou zpracovaných hudebních bitev v originální rytmické bojovce. Obtížnost hrajících skladeb se zvyšuje tak dlouho, dokud jeden z bojovníků nepadne a druhý nezvítězí.

  God of Rock (XSX)
  ČTYŘÍCÍTKA SKLADEB NA VESMÍRNÉM JEVIŠTI
  Víc než čtyřicet originálních skladeb: Každá z nich je jedinečná a její zvládnutí představuje samostatnou výzvu. Soupeřte v osmi dynamických prostředích napříč celým vesmírem a ovládejte dvanáct naprosto odlišných postav, z nichž každá má svůj vlastní soubojový styl.

  God of Rock (XSX)
  HERNÍ REŽIM
  Příběhový režim: Projděte se svou oblíbenou postavou rozvětveným příběhem a bojujte proti ostatním hudebníkům, dokud nezůstanete stát jako jediní.

  Tréninkový režim: Naučte se perfektně nejnáročnější úseky každé skladby a procvičte si provádění speciálních útoků do rytmu.

  Editor skladeb: Přizpůsobte oblíbené skladby svému vkusu a přidávejte nebo umazávejte v nich noty podle libosti.

  Lokální a online hodnocený multiplayer: Postavte se ostatním hráčům doma nebo napříč světem v běžné či hodnocené hře více hráčů.

  God of Rock (XSX)

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si God of Rock? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

darek, gumovimedvidek, objednavka, balicek
kucharka, dokuchyne, domaci, jidlo, recepty, dnesjim
adventnikalendare, advent, vanoce2023, predvanocnicas, vanoce
karak2, karak, deskovka, deskovehry
spiderman, marvelsspiderman2, ps5, playstation5
bzzzt, indiegame, indiegamedev, ceskehra, pixelart