Dragon Ball Z: Kakarot
PS4

1 599
Nákupem získáte 32 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Open-world, Anime
 • Znovu prožijte příběh bojovníka Goku a dalších postav v nové hře Dragon Ball Z: Kakarot! Nechte se pohltit epickými souboji, objevujte nové lokace a dobrodružství a utvářejte silná pouta s ostatními hrdiny z univerza Dragon Ball Z.


  STARÝ ZNÁMÝ PŘÍBĚH
  Znovu prožijte příběh Dragon Ball Z, který začíná příchodem Raditze a končí závěrečným souboje s Buu. Užijte si epické momenty a zábavné vedlejší úkoly, a to včetně dosud neviděných příběhových momentů, které zodpoví některé z horkých otázek univerza Dragon Ball.

  Dragon Ball Z: Kakarot

  BOJ SKRZ SÁGU
  Bojujte v ikonických bitvách Dragon Ball Z napříč rozlehlými bojišti s destruktivním prostředím a zažijte epické boos fighty proti těm nejvíce ikonickým hrdinům. Navyšujte svou úroveň skrze RPG mechaniky a připravte se přijmout každou výzvu! Nebojujte jen jako Z Fighters. Žijte jako oni! Rybařte, létejte, jezte, trénujte a probojujte si svou cestu skrze ságu Dragon Ball Z, a budujte vztahy s ostatními postavami z masivní soupisky hrdinů Dragon Ball.

  dragon ball
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Eliška Vránová (Xzone)

   Mani: Zdravíčko, informace o dalších edicích zatím nemáme. Když se k nám dostane nová informace, určitě o tom dáme vědět na našich stránkách. :-)

  • Mani

   Dobrý den bude nějaká speciálka?? Diky Mani

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dragon Ball Z: Kakarot!