Dream Pinball 3D (PC) DIGITAL
DIGITAL

29
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7430107" ["cena"]=> string(2) "29" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "1" } }
 • 29 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Arkáda
 • OPRAVDU NABUŠENÝ PINBALL. BACHA NA PRSTY!

  Že doma nemáte místo pro pinball? No a? Se hrou DREAM PINBALL 3D můžete proměnit své PC nebo konzoli v 6 různých víceúrovňových 3D pinballových stolů!

  Chytrý herní koncept a navíc kuličky vyrobené z různých materiálů. Každý z těchto materiálů má speciální balistické vlastnosti, které ovlivňují pohyb kuličky. Propracovaný engine nabídne to nejlepší z klasických pinballových stolů a to jak co se týče vizuálního ztvárnění, tak i zvukového. Nechybí ani jedinečná technologie pro částicové efekty, 3D zvuk a multiplayer. Díky funkce naklánění a efektu Motion Blur budete mít pocit, jako byste hráli skutečný pinball.

  Chytne vás a už nepustí, to vám garantujeme!

  KLÍČOVÉ FUNKCE:

  6 pinballových stolů s různými motivy: rytířský turnaj, hrad příšer, podvodní svět, dinosauři, helikoptéry a fantasy stůl ve stylu Two Worlds. Kuličky vytvořené ze šesti různých materiálů – ocel, slonovina, dub, ořech, mramor a zlato. Každá s rozdílnými vlastnostmi. Funkce „multiball“ s třemi kuličkami a sedmi různými pozicemi kamery. Jedinečné částicové a Motion Blur efekty spolu s brilantní efekty světla vytvoření za pomoci nejnovější HDR technologie. Individuální zvukové efekty. Nahrávky řeči a hudby byly pořízeny pro každý stůl zvlášť. Mupltiplayerový mód až pro čtyři pinballisty.

  Copyright © 2005-2013 by TopWare Interactive AG. All rights reserved.

  Dream Pinball 3D, TopWare Interactive and the related logos are trademarks and/or registered trademarks of TopWare Interactive AG.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dream Pinball 3D (PC) DIGITAL!