Dungeons
PC

99
Nákupem získáte 2 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7859087" ["cena"]=> string(3) "151" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "1" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "6" } }
 • 151 Kč Ihned ke stažení
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Fantasy, Real-time strategie
 • Staňte se mocným (a zlým) pánem jeskyně a vytvořte si vlastní ďábelské podzemní panství. Přitroublí gobliní dělníci se před vámi chvějí strachy a bez protestů splní každý váš rozkaz. Budou pro vás v tvrdé skále hloubit chodby a místnosti až do posledního dechu.Do vašeho doupěte budou přicházet hrdinové, kteří zde budou hledat boj a poklady. Pochopitelně byste ty opovážlivce mohli zlikvidovat jediným lusknutím prsty, ale to by nebyla žádná legrace – tak se přece správný zloduch nechová. Nebude lepší je nechat chvilku namlsat, sledovat, jak se pracně pachtí za svým cílem, a pak je o všechno připravit?Přichystejte těm opovážlivcům pár pokladů a nějaké to vybavení, poskytněte jim trochu zábavy a trochu je pohýčkejte. A až budou na vrcholu blaha, přijde ten správný čas pro sklizeň. Protože duše šťastných hrdinů vám poskytnou mnohem cennější energii, když jim je v mučírně vyjmete z těla.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Scawe

   Doporucuju. :) Dokaze to pekne zabavit, ale AAA titul v tom nehledejte... bouzel, takovato hra ma veliky potencial, jako Overlord. :)

  • ddObb

   Jsou v teto hře opravdu CZ titulky???

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dungeons!