Dungeons
PC

99
Nákupem získáte 3 kreditů
 • 99 Kč Není skladem
 • 478 Kč Ihned ke stažení
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Fantasy, Real-time strategie
 • Staňte se mocným (a zlým) pánem jeskyně a vytvořte si vlastní ďábelské podzemní panství. Přitroublí gobliní dělníci se před vámi chvějí strachy a bez protestů splní každý váš rozkaz. Budou pro vás v tvrdé skále hloubit chodby a místnosti až do posledního dechu.Do vašeho doupěte budou přicházet hrdinové, kteří zde budou hledat boj a poklady. Pochopitelně byste ty opovážlivce mohli zlikvidovat jediným lusknutím prsty, ale to by nebyla žádná legrace – tak se přece správný zloduch nechová. Nebude lepší je nechat chvilku namlsat, sledovat, jak se pracně pachtí za svým cílem, a pak je o všechno připravit?Přichystejte těm opovážlivcům pár pokladů a nějaké to vybavení, poskytněte jim trochu zábavy a trochu je pohýčkejte. A až budou na vrcholu blaha, přijde ten správný čas pro sklizeň. Protože duše šťastných hrdinů vám poskytnou mnohem cennější energii, když jim je v mučírně vyjmete z těla.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Scawe

   Doporucuju. :) Dokaze to pekne zabavit, ale AAA titul v tom nehledejte... bouzel, takovato hra ma veliky potencial, jako Overlord. :)

  • ddObb

   Jsou v teto hře opravdu CZ titulky???

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dungeons!