Earth 2160 ENG + soundtrack
PC

699
Nákupem získáte 28 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi, Real-time strategie
 • O Rudou planetu budou bojovat tři původně pozemské frakce - Lunar Corporation (tvořená samými ženami), United Civilised States (androidi) a Eurasian Dynasty. Jejich válčení ale nakonec probudí k životu ještě frakci čtvrtou, cizí a velmi nebezpečnou. Hra vám nabídne tři hlavní inovace - virtuální agenty (což je něco na způsob hrdinů ve hře LotR: BfME, akorát s lepšími možnostmi jako je inventář, mezilidské vztahy, aj.), modulární konstrukce (jednotky, jako budovy, roboty, vozidla, aj., budete moci vytvářet z celé spousty různých částí) a nakonec volný výzkum (to není nic jiného, než že budete moci vyvíjet současně kolik technologií budete chtít). Single-playerová kampaň je nelineární a skýtat v průměru 150 hodin zábavy. Ochuzeni samozřejmě nebudete ani o multiplayer vybavený různými speciálními funkcemi. Grafika je fantastická, stejně jako nejrůznější efekty a integrovaný fyzikální model. Příjemná je i kamera s naprostou 3D volností a možností téměř neomezeného přibližování.
  Kusově omezená DVD edice! Hra je v pěkné rozevírací krabičce s blikající hvězdou (uvnitř krabice je světelná dioda napájená baterií), s tlustým barevným manuálem a soundtrackem. Hra je v angličtině.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Josef Němec

   Hmm tak ta edice se vsema dilama by me taky zajimala.

  • IJK_Principle

   Todle vypada zajimave :)

   Nevite jestli by neslo dovest ze zahranici edici 'Earth Universe'? Obsahuje vsechny dily serie Earth 21xx plus bonusy. Dekuji.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Earth 2160 ENG + soundtrack!