Elements of War
PC

149
Nákupem získáte 5 kreditů
 • 149 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Real-time strategie
 • Elements of War je moderní strategie v reálném čase zasazená do světa stiženého globální katastrofou zaviněnou samotným lidstvem, která byla způsobena používáním nejnovějších zbraní založených na síle přírody. Vojenské velení americké armády s její pomocí zlikvidovalo Washington a pohřbilo vládu v sutinách. Když celý svět zasáhly vlny tsunami, obří uragány a zemětřesení, které si vyžádaly životy miliony lidí a výrazně zamávaly civilizovaným světem, byla do USA vyslána evropská koalice vojenských sil, aby tam prozkoumala zdroj katastrofy a zneškodnila ho.

  Tři různé frakce – Bojujte v Americe v blízké budoucnosti jako „Ravens“ (americké vojsko snažící se tajný experiment ochránit), jako „EEB“ (evropská koalice, která vpadne do USA, aby tam přírodní zbraně zajistila) nebo jako „Patriots“ (paravojenská jednotka bojující o přežití své země).
  Kdo ovládne počasí, ovládne svět – Šest zbraní založených na počasí umožňují hráči ovládat a transformovat bojiště pomocí tornád, zemětřesení, hurikánů a dalších válečných živlů, které ovlivňují zásobovací linie, zpomalují pohyb jednotek a likvidují nepřítele.
  Graficky strhující bojiště – Moderní grafický engine nádherně renderuje vysoce detailní jednotky, zatímco realistická fyzika destrukce vytváří věrohodné bojiště.
  Konvenční a fiktivní zbraně – Více než 40 realistických i fiktivních jednotek a zbraní z amerického, ruského i evropského vojenského arzenálu.
  Náročný kampaň, obrovské bojiště – Bojujte ve 12 náročných kampaňových misích, přičemž každá obří mapa skýtá rozmanité taktické výzvy.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Elements of War!