Emergency 2016
PC

(2x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Tycoon
 • Kromě těchto netradičních úrovní zde samozřejmě najdete i všechna oblíbená moderní města a s nimi i moderní nákazy a další neštěstí. Nechybí zde mobilní jednotky intenzivní péče, hasiči a všechny další moderní typy záchranných systémů.

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Záchranáři jsou zapotřebí stále a tak ani letos nechybí nový díl Emergency! V balení najdete kompletní Emergency 5 v Deluxe edici a k tomu rozsáhlý přídavek 2016. Ovšem pozor, zde nastává zásadní změna. Přídavek nás zavede do středověku!

  Emergency 2016

  MOROVÉ RÁNY
  Rozšíření 2016 vás, navzdory názvu, přenese do středověkého Kolína nad Rýnem. Zde se budete muset postarat o lidi postihnuté morovou ránou. Musíte je tedy včas izolovat od ostatních a postarat se o ně.

  TRADIČNÍ MISE
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Turistlp

   V přídavku 2016 je 5 novych misí, 5 mezimisí a nové město na multiplayer a ma nekonečnou hru a výzvu.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Marty: Hra je kompletně v angličtině. Tento díl nemá lokalizaci.

  • Marty

   je to v českým dabingu??

  • nicooo

   Kolik je tam nových misí?

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Moc dobrá hra nedávno jsem si hru koupil a je to jedna z nejlepších her co jsem si koupil


Hra je vlastně strašně krátká a vývojáři se pokoušeli natáhnout herní dobu tím, že mezi hlavními misemi byly mise kde jste jako klasicky v nekonečném režimu, akorát musíte nakoupit nějaká vozidla a pak se sám zpřístupní hlavní mise. Vlastně celý komplet 2016 má jen 5 misí. Takže pokud vlastníte Emergency 5 tak je toto jen ztráta vašich peněz. Hru mám dohrou. Tento díl jsme zvolil protože se mi předchozí díly líbili a neměl jsme koupený díl Emergency 5, který je součástí tohoto kompletu. Pokud jste některé předchozí díly hrály je pro vás Emergency 5 procházka růžovým sadem. Za to DLC Emergency 2016 bylo něco úžasné zasazení do středověku bylo úžasné. Sice jste tu zůstaly jen na jednu misi, ale i to se počítá. Celý díl Emergency 2016 počítám za úspěšný a krásný, ale také je Emergecy 2016 o dost těžší mež Em 5.
Hra byla ve verzi 2.02