Emergency 2016
PC

(1x)
199
Nákupem získáte 7 kreditů
 • 199 Kč Skladem
+ DÁREK K OBJEDNÁVCE
Vánoční balící papír Xzone
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Tycoon
 • Kromě těchto netradičních úrovní zde samozřejmě najdete i všechna oblíbená moderní města a s nimi i moderní nákazy a další neštěstí. Nechybí zde mobilní jednotky intenzivní péče, hasiči a všechny další moderní typy záchranných systémů.
  Záchranáři jsou zapotřebí stále a tak ani letos nechybí nový díl Emergency! V balení najdete kompletní Emergency 5 v Deluxe edici a k tomu rozsáhlý přídavek 2016. Ovšem pozor, zde nastává zásadní změna. Přídavek nás zavede do středověku!

  align=center

  MOROVÉ RÁNY
  Rozšíření 2016 vás, navzdory názvu, přenese do středověkého Kolína nad Rýnem. Zde se budete muset postarat o lidi postihnuté morovou ránou. Musíte je tedy včas izolovat od ostatních a postarat se o ně.

  TRADIČNÍ MISE
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Turistlp

   V přídavku 2016 je 5 novych misí, 5 mezimisí a nové město na multiplayer a ma nekonečnou hru a výzvu.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Marty: Hra je kompletně v angličtině. Tento díl nemá lokalizaci.

  • Marty

   je to v českým dabingu??

  • nicooo

   Kolik je tam nových misí?

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení


Hra je vlastně strašně krátká a vývojáři se pokoušeli natáhnout herní dobu tím, že mezi hlavními misemi byly mise kde jste jako klasicky v nekonečném režimu, akorát musíte nakoupit nějaká vozidla a pak se sám zpřístupní hlavní mise. Vlastně celý komplet 2016 má jen 5 misí. Takže pokud vlastníte Emergency 5 tak je toto jen ztráta vašich peněz. Hru mám dohrou. Tento díl jsme zvolil protože se mi předchozí díly líbili a neměl jsme koupený díl Emergency 5, který je součástí tohoto kompletu. Pokud jste některé předchozí díly hrály je pro vás Emergency 5 procházka růžovým sadem. Za to DLC Emergency 2016 bylo něco úžasné zasazení do středověku bylo úžasné. Sice jste tu zůstaly jen na jednu misi, ale i to se počítá. Celý díl Emergency 2016 počítám za úspěšný a krásný, ale také je Emergecy 2016 o dost těžší mež Em 5.
Hra byla ve verzi 2.02