The Guild 3
PC

699
Nákupem získáte 21 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Historické, Středověk, Tycoon
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 26832
 • The Guild 3 je fascinující simulátor obchodu a života, který se odehrává ve Středověku. Můžete si doslova užít středověkou Evropu, vžít se do kůže jediné postavy či celé dynastie, získávat obchody a majetek, vyrábět zboží a pak ho prodávat, zaplétat se do politiky a společenského života, dvořit se ženám či mužům, milovat, nenávidět, uplácet, bojovat a užívat si dobré i špatné časy.

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie

  HODINY ZÁBAVY
  Ať už se pustíte do hry pro jednoho hráče, či budete hrát  s až 15 dalšími hráči, pokaždé se dočkáte spousty hodin zábavy. 12 jedinečných map scénářů, které obsahují jedno či více měst a jejich okolí, založené na historických lokacích ve střední a severní Evropě. Mapy mohou být větší než ty ze hry The Guild 2: Renaissance!

  The Guild 3

  ZEDNÁŘI ČI ALCHYMISTÉ
  V Guild 3 nalezneme také slavné tajmé společnosti, jako třeba Svobodné zednáře či Cech alchymistů. Přidejte se k jedné ze společností, podporujte své souputníky a nechte se podporovat jimi, získejte přístup ke speciálním schopnostem své společnosti a pokuste se přetvořit své město i celou mapu scénáře podle filosofie svého spolku!

  zednáři

  KOMUNITA
  Díky skvělé a dlouhodobé podpoře komunity ze strany vývojářů se můžete těšit na dodatečný obsah, který můžete vytvářet i vy sami! Editor scénářů umožní vytvářet komplexní mapy scénářů, které můžete sdílet skrze Steam Workshop či jiné platformy.

  alchymisté

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Gaijin

   Kdy bude na skladě?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   dinss: Zatím o žádné edici nevíme. Spíše myslíme, že ne.

  • dinss

   Dobrý den, budou nějaké limitované či sběratelské edice?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Koupili jste si The Guild 3? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu