Empire of Sin - Day One Edition
PC

(1x)
1 099
Nákupem získáte 33 kreditů
array(1) { ["PC"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "35275" ["cena"]=> string(4) "1099" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "2" } }
 • 1 099 Kč Skladem na 1 pobočce
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Mafiánské, Tahové, Taktické
Hra také dostupná pro:  PS4XBOXSWITCH
 • Empire of Sin je strategická hra studia Romero Games a Paradox Interactive, která je zasazena do nelítostného prostředí kriminálního podsvětí éry prohibice v Chicagu ve 20. letech 20. století. Je jen na vás se vyšplhat za pomoci podvůdků, šarmu a zastrašování na vrchol. Hra je inspirována žánrem noir a zaměřená na jednotlivé postavy. Prosaďte se do pozadí organizovaného zločinu v době jeho největší slávy ve hře Johna a Brendy Romerových.
  DAY ONE EDITION OBSAHUJE
  - hru Empire of Sin 
  - DLC The Good Son Pack


  VYBUDUJTE KRIMINÁLNÍ IMPÉRIUM

  Vše musíte vybudovat totálně od píky, volbou toho, co ne tak úplně legálního budete dělat. Ať to jsou kasína, výpalné, pakt s odborama či jiná levárna, musíte si vybudovat u hlav mafiánských rodin dobrou vizitku. Jakmile vás bude znát na každém rohu i ten nejnicotnější jedinec, rozšíření nebude nic bránit a můžete zabírat cizí území a vydávat se na další dobrodružství.

  Empire of Sin - Day One Edition
  BRAŇTE SVÁ ÚZEMÍ
  Pokud vás někdo napadne, musíte vyslat jasnou zprávu, že to tak nenecháte. Rozdat si to s nimi můžete hezky tváří v tvář v tahovém takticko-strategické řežbě, kde vše záleží na dobře poskládaném týmů vašich bouchačů.

  john romero
  ŽIVOUCÍ SVĚT
  Prozkoumejte ulice živoucího Chicaga 20. let 20. století a setkávejte se s širokou škálou různorodých postav, kdy každý si žije po svém. Promluvte jim do duše, nakloňte si je, vyhrožujte jim nebo je prostě zabijte - to vše, abyste dosáhli svého.

  brenda romero
  NAKLÁDEJTE SE SVÝM VLIVEM
  Ustanovujte a rozbíjejte spojenectví, uplácejte policajty a obchodujte na černém trhu tak, aby hodnocení vaší organizace bylo co nejvyšší a rozšiřte si svou kriminální rodinku. Ale vždycky si své nepřátele držte hezky blízko u sebe a ubezpečte se, že nemáte uvnitř organizace práskače.

  paradox games
  NĚKOLIK CEST K VÍTĚZSTVÍ
  Ať už se vydáte cestou násilí, sociálního vlivu nebo jakéhokoliv dalšího, je zde vždy několik cest jak se stát královnou či králem Chicaga. S rozdílnými startovními podmínkami a rozdílnou dynamikou uvnitř party nejsou žádná dva průchody hrou stejné.

  tahová gangsterská hra
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Hra působí nedodělaným dojmem. Je znatelné, že toho tam dost chybí a celá hra pak připomíná jednu řežbu za druhou, protože diplomacie prostě nefunguje. Hru vyhráváte, když řežete rychleji než protivník. Hru také dost sráží obdivuhodné množství bugů a nesmyslně postavené souboje ve stylu X-COM, s tím rozdílem, že nyní musíte odkoukat i tahy soubojů, které se vás netýkají. Auta se prohánějí napůl zanořené v textuře a sem tam se zapomene nějaký trigger. Chtěl jsem od té hry víc, než mohla nabídnout.