Etherlords II (nová eXtra Klasika)
PC

(1x)
99
Nákupem získáte 3 Kredity
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Fantasy, Tahové
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 10544
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Strategie
  Etherlords II je pokračování inovativní a velmi oblíbené hry Etherlords. Čtyři jedinečné rasy etherového světa, zasazené do stejně krásně vytvořeného 3D fantasy světa jako byl v původní hře, jsou hned na začátku postaveny před spletité tajemství. Tím je zmizení samotného bílého vládce, jejich všemocného vůdce, a rovněž zlověstné zjevování nových hrdinů a nestvůr s neobyčejnými silami a schopnostmi. Etherlords II je RPG s komplexní a zajímavou hratelností, srovnatelnou se stylem mnoha oblíbených japonských her stejného žánru. Taktický tahový mód soubojů je ještě prohlouben - čerpá z nejlepších tradic karetních her jako je například MTG. Inovativní hratelnost mísí styl RPG a tahovou taktiku s magickými souboji ve stylu klasických karetních her. Čtyři odlišné rasy, každá se svou vlastní říší, architekturou, kouzly a způsobem boje. Pět kampaní, které pokrývají celý svět - území jednotlivých ras spolu sousedí. Přes 330 mocných kouzel, mezi kterými najdete například více než 130 rozličných nestvůr, jež budete moci vyvolat. Nelineární mise s postranními úkoly a mnoha možnými způsoby hraní. Podrobný výukový systém, který vám pomůže zvládnout základy hry a složitější soubojové taktiky. Plavte se po řekách, křižujte moře, cestujte tunely a pomocí teleportů. Obrovské množství rozličných animací všech postav a monster poskytuje všemu živému vyhraněnou osobnost. Vysoce detailní a krásně renderovaný 3D herní svět. Nesčetné možnosti hry více hráčů - například soubojový mód pro 8 hráčů nebo funkce automatického vyhodnocování turnajů. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • Jericho

   Dalo by se dnes ještě sehnat?

  • Patejl

   Tedy nevím proč, ale místo NXK verze mi teď domů dorazila normální krabicová. Což mi vůbec nevadí, ba naopak. Jen mě to opravdu trochu překvapilo.

  • Anonym

   Hraje se to jeste vubec na netu?? :o)

  • Gremlin

   Lukáš Vocetka: u Etherlods2 v NXK je editor primo zabudovany. Pokud mas predchozi verzi, lze patch s editorem stahnout na strance www.cdprojekt.cz (sekce Patche).

  • Lukáš Vocetka

   tak sem dej link na download editoru..

  • koalix

   Etherlords II. je super hra, pokud si stahnete editor, tak je o zabavu postarano jeste na dlouhy cas. ja to prubezne s prestavkami hraju uz ponekolikate dva roky a porad se k tomu rad vracim :o)
   BTW: a to jsem v zivote jsem Magic ani nic podobneho nehral a myslel jsem si, ze je to kravina :o)

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Tahle hra má zajímavý způsob průběhu souboje. Po mapě se pochybujete jakoby stejně tak jako v Heroes, máte však 3D prostředí a neomezený pohyb. Pokud vyvolá nepřítel nebo vy souboj, celý pohled na hru se změní do detailnějšího náhledu na bitevní stanoviště, ve kterém bojujete pomocí svého hrdiny a "karet" kterými vyvoláváte do boje jednotlivé bytosti, jednotky a magii. Musíte hodně taktizovat a přemýšlet, které jednotky použijete, jakou magii a vyplatí se předvídat jednání soupeře.
  • Čas od času mi připadalo, že se svým balíčkem "karet" (jednotek a magie) nemám šanci mnohem lepší soupeře skoro na samém začátku kampaně. Když už máte pocit, že jste rozšířili svoje schopnosti a jednotky na vyšší úroveň, váš soupeř vás stejně překvapí něčím lepším, co vám způsobí velké ztráty a boje většinou vyhrajete jen tak tak;-)

  Hra má velmi zajímavý způsob provedení soubojů, podné jako v Heroes. Pokud by se chystalo pokračování nebo nový díl této hry, určitě by bylo zapotřebí ho ještě pořádně propracovat, převést do nové grafiky a pak by určitě Etherlords získal spousty fanoušků.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

gympl, gymplfilm, vinyl, filmovysoundtrack, soundtrack
zaklinac, geratl, ovineakrvi, divokyhon
kingdomcomedeliverance, kcd, warhorsestudios, warhorse, ceskehry
spiderman2, marvelsspiderman2, funkopop, popfigurky
fallout, falloutseries, falloutanthology
darksouls, fromsoftware, hernicteni