Etherlords II (nová eXtra Klasika)
PC

(1x)
99
Nákupem získáte 3 Kredity
Štítky: Fantasy, Tahové
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 10544
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Strategie
  Etherlords II je pokračování inovativní a velmi oblíbené hry Etherlords. Čtyři jedinečné rasy etherového světa, zasazené do stejně krásně vytvořeného 3D fantasy světa jako byl v původní hře, jsou hned na začátku postaveny před spletité tajemství. Tím je zmizení samotného bílého vládce, jejich všemocného vůdce, a rovněž zlověstné zjevování nových hrdinů a nestvůr s neobyčejnými silami a schopnostmi. Etherlords II je RPG s komplexní a zajímavou hratelností, srovnatelnou se stylem mnoha oblíbených japonských her stejného žánru. Taktický tahový mód soubojů je ještě prohlouben - čerpá z nejlepších tradic karetních her jako je například MTG. Inovativní hratelnost mísí styl RPG a tahovou taktiku s magickými souboji ve stylu klasických karetních her. Čtyři odlišné rasy, každá se svou vlastní říší, architekturou, kouzly a způsobem boje. Pět kampaní, které pokrývají celý svět - území jednotlivých ras spolu sousedí. Přes 330 mocných kouzel, mezi kterými najdete například více než 130 rozličných nestvůr, jež budete moci vyvolat. Nelineární mise s postranními úkoly a mnoha možnými způsoby hraní. Podrobný výukový systém, který vám pomůže zvládnout základy hry a složitější soubojové taktiky. Plavte se po řekách, křižujte moře, cestujte tunely a pomocí teleportů. Obrovské množství rozličných animací všech postav a monster poskytuje všemu živému vyhraněnou osobnost. Vysoce detailní a krásně renderovaný 3D herní svět. Nesčetné možnosti hry více hráčů - například soubojový mód pro 8 hráčů nebo funkce automatického vyhodnocování turnajů. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • Jericho

   Dalo by se dnes ještě sehnat?

  • Patejl

   Tedy nevím proč, ale místo NXK verze mi teď domů dorazila normální krabicová. Což mi vůbec nevadí, ba naopak. Jen mě to opravdu trochu překvapilo.

  • Anonym

   Hraje se to jeste vubec na netu?? :o)

  • Gremlin

   Lukáš Vocetka: u Etherlods2 v NXK je editor primo zabudovany. Pokud mas predchozi verzi, lze patch s editorem stahnout na strance www.cdprojekt.cz (sekce Patche).

  • Lukáš Vocetka

   tak sem dej link na download editoru..

  • koalix

   Etherlords II. je super hra, pokud si stahnete editor, tak je o zabavu postarano jeste na dlouhy cas. ja to prubezne s prestavkami hraju uz ponekolikate dva roky a porad se k tomu rad vracim :o)
   BTW: a to jsem v zivote jsem Magic ani nic podobneho nehral a myslel jsem si, ze je to kravina :o)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

 Neověřený nákup

Hra má velmi zajímavý způsob provedení soubojů, podné jako v Heroes. Pokud by se chystalo pokračování nebo nový díl této hry, určitě by bylo zapotřebí ho ještě pořádně propracovat, převést do nové grafiky a pak by určitě Etherlords získal spousty fanoušků.

Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu