Europa Universalis IV: Wealth of Nations (PC DIGITAL)
Digital

209
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Tahové
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Typ hry: DLC
Kód produktu: 7072018
 • Wealth of Nations

  Wealth of Nations je druhý datadisk pro oblíbenou strategii Europa Universalis IV, zaměřující se na obchod a na usměrňování světových toků peněz do vašich pokladnic. Datadisk vám dovolí tajně vytvářet obchodní konflikty, krást vašim protivníkům s využitím korzárů, využívat mírové smlouvy k získání obchodní síly a vytvářet nový obchodní kapitál pro posílení vašeho obchodního vlivu.

  V této epické hře obchodu, diplomacie, válek a prozkoumávání od Paradox Development Studio, mistrů strategie, přivádí k životu věk objevů. Europa Universalis IV vám dá do rukou vládu nad národem, abyste vybudovali říši, která vydrží věky.

  Hlavní vlastnosti:

  Využijte tajné diplomatické akce pro vyvolání obchodních konfliktů: Předveďte vaše vyjednávací dovednosti a prozkoumejte nové způsoby diplomacie, abyste obhájili a vyvolali obchodní konflikty mezi vašimi protivníky. Okrádejte vaše protivníky pomocí korzárů: Odvažte se najmout si korzáry, kteří budou krást zboží vašim protivníkům směrováním obchodů přes pirátský národ. Ale pokud tak učiníte, vězte, že tím zvyšujete riziko války, protože vaši protivníci budou mít pro válku další záminku. Vytvářejte další obchodní kapitál & posilujte vaše obchodní aktivity: Jmenujte některý přístav v přímořské provincii vaším hlavním obchodním centrem odděleným od hlavního města vaší země (musí být na stejném kontinentu). Vylepšené vnitrozemské obchodní uzly: Obchodníci nacházející se ve vnitrozemských obchodních uzlech získají vyšší bonusy, podle toho, jaká je obchodní efektivita vaší země, a zvýší se vaše možnosti obchodovat ve vzdálených vnitrozemských obchodních uzlech. Vytvářejte společnosti East India Company: Posilte vaše obchodní sítě a obchodujte se vzdálenými zeměmi vytvářením společností East India Company. Realizujte obří projekty jako vybudování Suezu, Kielu nebo Panamského kanálu, abyste vytvořili přes oceány nové námořní dopravní cesty. Při hře za hinduistického vládce si vyberte jaké božstvo budete následovat.


  © 2014 Paradox InteractiveTM.  Ochranné zámky náležejí jejich výhradním vlastníkům. Všechna práva vyhrazena.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame
pyramidhead, redpyramidthing, silenthill, pyramidheadart
soutez, rexhry, deskovehry, deskovky
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy
hracversusprisery, hernicteni, jaroslavsvelch