Expeditions: Rome
PC

1 049
Nákupem získáte 32 kreditů
 • 1 049 Kč
  Vychází: 20. ledna 2022
Lokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Historické
Kód produktu: 44792
 • Ve hře Expeditions: Rome budete prosazovat vůli Říma po celém světě – od zářivě modrého pobřeží Řecka až po hluboké lesy Galie. Způsob, jakým to uděláte, je ale jen na vás. Budete vládnout železnou pěstí, nebo výřečným jazykem? Přijmete politické dědictví republiky, anebo si najdete vlastní cestu složitou politikou římského Senátu? Každá volba je důležitá, protože rozhodujete o osudu své legie, svých společníků i samotného Říma. Jak bude podle vás vypadat budoucnost Říma?

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie

  OD PÍKY
  Ujměte se role mladého legáta, který musel kvůli politickému soupeři svého otce uprchnout z Říma a přidat se k tažení, v němž má být potlačeno řecké povstání. Krok za krokem zvyšujte svou vojenskou zdatnost, zocelujte se v žáru bitev a staňte se legátem, kterého se všichni naučí respektovat a zároveň se ho budou bát.

  Expeditions: Rome
  PODLE VÁS
  Přizpůsobte si vzhled, pohlaví, třídu a dovednosti své postavy tak, aby odpovídaly vašemu hernímu stylu a vaší fantazii. Zapojte se do taktických tahových bojů, kde každá zbraň a každá dovednost může zásadně změnit situaci na bojišti.

  strategie z říma
  NAPŘÍČ ŘÍŠÍ
  Prožijte dobrodružství s 5 jedinečnými společníky a seznamte se s jejich silnými životními příběhy. Prozkoumejte krásně vytvořený barvitý svět se spoustou různých prostředí včetně severní Afriky, Řecka, Galie a samotného Říma.

  thq nordic
  DRAMATICKÝ PŘÍBĚH
  Užijte si dějinami inspirovaný příběh o politických intrikách a osobním dramatu díky kompletně dabovanému příběhu, kde záleží na každém rozhodnutí a kde každé toto rozhodnutí nese dalekosáhlé následky. Rozvíjejte každou postavu a vybírejte z řady dovedností a pasivních schopností, abyste prozkoumali širokou škálu taktických možností.

  antická strategie
  ROZSÁHLÁ HRATELNOST
  Shromažďujte kořist, vyrábějte a používejte rozmanité zbraně, zbroje a taktické předměty, díky kterým si hru přizpůsobíte ještě víc a získáte neskutečný záběr taktických možností pro každou postavu. Veďte svou legii v rámci 3 rozsáhlých válečných tažení do Řecka, severní Afriky a Galie. Rekrutujte legionáře, vylepšujte svůj válečný tábor, dobývejte regiony, využívejte zdroje a braňte svá území, zatímco svou legii povedete k vítězství.

  tahová strategie
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Corvus: Zdravím, dárek u této hry neplánujeme.

  • Corvus

   Dobrý den, rád bych se zeptal, zda bude k této famózní hře nějaký bonus/dárek :-) Děkuji za info.