Eye of Judgement + kamera
PS3

299
Nákupem získáte 3 kredity
Štítky: Logické
 • Inovativní karetní titul využívající novou generaci kamerky Eye Toy, v němž používáte fantasy karty se speciálním cyber kódem, které kladete na desku s 9ti políčky. Cílem hry je obsazení minimálně pěti a nejlépe všech polí, což se rovná ovládnutí desky, respektive fantasy království. Fígl hry je v tom, že když se jakákoli karta položí pod next-gen verzi Eye Toy, postava na dané kartě oživne a v podobě modelu se objeví na obrazovce, aby se utkala se stejným způsobem vyvolaným nepřítelem, či nepřáteli. Souboje probíhají v reálném čase za doprovodu řady vizuálních efektů a výsledek těchto soubojů závisí samozřejmě na schopnostech a statistikách jednotlivých postav z kartiček.
  Obsah balení: Hra Eye of Judgment, PlayStation EYE kamera, podstavec pro kameru, hrací plocha, startovní balíček 30ti karet, 4 funkční karty, karetní Booster balíček o 8mi kartách.
 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Eye of Judgement + kamera!