F.E.A.R. 3 - sběratelská edice
PS3

399
Nákupem získáte 4 kredity
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Hororové
 • F.E.A.R. 3 pokračuje v odkazu zavedené značky jménem F.E.A.R. Jedná se o paranormální hororovou střílečku z pohledu první osoby, v níž dostávají prostor líté souboje zakotvené v realitě. F.E.A.R. 3 celou sérii dále rozvíjí tím, že představuje Divergentní kooperaci pro dva hráče: obsáhlé, společné hraní, ve kterém jsou hráči vybaveni výrazně odlišnými schopnostmi, jež mohou ovlivnit jak jejich vlastní hru, tak i zážitek spoluhráče. Hráči mohou převzít roli Point Mana, geneticky upraveného vojáka s nadlidskými reflexy a schopností manipulace s časem, nebo nemrtvého ducha jeho bratra Paxtona Fettela, paranormální entity, která disponuje neuvěřitelnými mentálními silami. Zážitek ze zuřivých soubojů je ve F.E.A.R. 3 ještě umocněn díky silným prvkům, mezi něž se řadí např. aktivní 360stupňové krytí, propracované módy zpomaleného pohybu, skórovací systémy, které podněcují vlastní herní styl, a prvotřídní mechanický boj. Hráči čelí armádě vojáků a paranormálním nepřátelům, pro něž nemají pravidla naší reality žádný význam.
  Tato sběratelská edice navíc obsahuje figurku, komiks, in-game bonus a hra je ve zdařile provedeném STEEL BOOKu.

  Objednejte hru včas a získáte ingame bonus ve formě bonusového kodu ke hře. Ten vám přidá do hry novou zbraň - The Shredder. Pistole je zbraní speciálně vyvinutou Armacham Technologies pro jejich elitní gardu. Obrázek zbraně zde.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (7)

  • boban

   chci se zeptat obsahuje tato edice figurku almy jako je na obrazku?

  • Salis

   F.E.A.R. 2 je taky česky... (titulky)

  • Tomáš Pavlata

   Velice se omlouvám, zde byl překlep

  • Majlob

   To by me taky zajmalo :-)

  • Elo

   To opravdu vyjde s ceskymi titulky nebo je to preklep? :)

  • Majlob

   Foto bonusů a mate tam obrazky z Assassina

  • Tomas

   Spatny obrazek :)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí F.E.A.R. 3 - sběratelská edice!

Mohlo by se vám líbit