FIFA 20 - Legacy Edition
SWITCH

(3x)
549
Nákupem získáte 17 kreditů
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina, Polština, Maďarština
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer, Lokální multiplayer
Štítky: Fotbal
Hra také dostupná pro:  PS4XBOXPC
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 210 Kč

nebo

 270 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách (kromě Loun)
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.

Dárek k objednávce

 • Nová FIFA 20 nabízí nejlepší přenosnou fotbalovou simulaci, která kdy spatřila světlo světa. Množství herních módů, týmů, hráčů a možností nikdy na konzoli od Nintenda nebyly větši. 

  Hra obsahuje pouze nové statistiky a vzhledy. 
  STARONOVÝ HÁV
  FIFA 20 obsahuje stejné inovace které přinesla FIFA 19 bez výrazných změn, ale přináší však změny v uživatelském rozhraní, menu a spoustě dalšího. Co se módů týče, najdete v nové fifě staré známé módy jako Výkop, Kariéra, licencované a vlasní turnaje. Dále také Ženský mezinárodní turnaj, klasický online a nechybí ani lokální hra.

  NOVÉ TÝMY
  V nové fifě najdete aktuální týmy a soupisky týmů pro aktuální sezónu. Rozhodně nebude chybět ani FIFA Ultimate team.

  NA CESTY
  Zahrajte si jak v režimu doku, handheld tak i kdekoliv s kamarády v tabletop módu. Legacy verze bude podporovat i rozdělený Joy-Con ovladač takže si můžete zahrát s jednou konzolí vždycky dva.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (1)

  • pehe

   Nemáte tu náhodou chybu? Píšete že má CZ titulky ale není tomu tak

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

FIFA 20 opět dokázala, že je pořád kam se posouvat a přináší nám ročník plný zajímavých změn. Zábavnou arkádovou hratelnost kazí snad jen brankáři. Zajímavým herním módem je i Volta, který přináší zábavný a rychlý pouliční fotbálek. Nebýt frustrujících zákroků bránících hráčů mohl to být režim na který se bude dlouho vzpomínat.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Neobsahuje mod volta ......:(

Neobsahuje mod volta ......:(

Stejné jako na ostatních platformách takže pro fanoušky jasná věc :)