FIFA 20
PC

1 049
Nákupem získáte 21 kreditů
array(2) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "2000175" ["cena"]=> string(4) "1099" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "1" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "2" } ["PC"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "30625" ["cena"]=> string(4) "1049" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "54" } }
 • 1 049 Kč Skladem
 • 1 099 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: OriginOriginDoporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: České titulky, Angličtina, Polština, Maďarština
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer, Lokální multiplayer
Štítky: Fotbal
Hra také dostupná pro:  PS4XONESWITCHPC

Dárek k objednávce

 • Nová FIFA 20 vrací fotbal zpět do ulic, spolu s autentickou kulturou, kreativitou a stylem. Nový režim VOLTA nabídne mnoho způsobů, jak si užít pouliční fotbal. Hrát budete moci 3v3 Rush (což znamená bez brankaře), 4v4, 4v4 Rush, 5v5 a také profesionální futsal. Další novinky budou následovat.


  EA SPORTS VOLTA
  Nový herní režim vrací fotbal zpět do ulic a představí autentickou kulturu, kreativitu a jedinečný styl malé kopané. Vytvořte si hráče, vyjádřete svůj styl a zahrajte si různé formy volně plynoucího fotbalu v prostředích po celém světě.

  VYJÁDŘETE SVŮJ STYL
  Pomocí zcela nového herního systému kladoucího důraz na fotbalový realismus. Nový režim je inspirovaný malou kopanou, která se hraje v ulicích, na pláccích a na futsalových hřištích po celém světě. VOLTA vtáhne hráče do dění pomocí nových nástrojů, jako jsou zjednodušené finty a triky, nové efektní animace a dokonce možnost využívat mantinely pro odrazy míče.

  HRÁČ VOLTA
  VOLTA Football umožňuje nespočet možností, jak si uzpůsobit hráče ke svému obrazu – od oblečení, účesu a testování po oslavná gesta ve hře. Vytvořte si mužskou, nebo ženskou postavu a předveďte se s nimi v různých herních režimech v rámci VOLTA Football.

  REŽIMY VOLTA
  V režimu VOLTA Výkop se utkáte v ulicích se svými oblíbenými profesionálními týmy. Ve Svět VOLTA si pak budujete svůj vlastní tým v režimu jednoho hráče proti komunitou vytvořeným mužstvům v různých lokalitách a v rámci rozmanitých formátů. Nezapomenutelný příběh můžete zažít v režimu Příběh Volta. Liga VOLTA je pak on-line režim, kdy se utkáte s hráči z celého světa v rámci nových formátů.

  FOTBALOVÁ INTELIGENCE
  Ta odemyká bezkonkurenční možnosti v oblasti realističnosti herního systému. Každý okamžik na hřišti bude působit věrohodněji: situace s míčem, bez míče i míč jako takový. Systém je postaven na třech základních pilířích: rozhodující momenty (situace s míčem), autentický průběh zápasu (bez míče) a fyzika míče (míč jako takový). Díky tomuto přístupu se uživatel ocitne v centru každého zápasu.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (16)

  • Guma

   Zdravím, jaktože digitální fifa 20 je dražší než krabicovka??? Nemělo to být naopak??? Nemáte tam chybu???

  • Quin

   co bych pro peníze neudělala... Česká liga tam opravdu není

  • Eliška Vránová (Xzone)

   FrazeCZ: Zdravím, ve hře by dle finálních informací měla být Česká liga - https://www.fifplay.com/fifa-20-leagues-vote-report-52/.

   Mikk: Zdravíčko, pravděpodobně se bude jednat o chybu, doporučujeme kontaktovat podporu - https://help.ea.com/cz/, kde Vám určitě poradí. :-)

  • FrazeCZ

   Dobrý den, bude ve hře česká liga ? A když ne, jaké české týmy tam budou? Díky

  • Mikk

   Včera jsem nainstaloval a nechápu, jak můžou hru vydat bez aktuální soupisky. Když nastavím aktualizaci mužstev, stejně se nic nestane :O

  • Eliška Vránová (Xzone)

   Petr: Zdravím, dle slov distributora by hra měla obsahovat režim Volta. :-)


   cipisek: Zdravíčko, ano budeme odesílat tak aby jste měl hru v den vydání.

  • Eliška Vránová (Xzone)

   Honza: Zdravím, naše prodejny budou o státní svátek zavřené.

  • Honza

   Zdravím chci se zeptat,máte otevřené pobočky 28 Září ve Státní svátek? abych si mohl osobně vyzvednout Fifu 20 předem děkuji za odpověd.

  • cipisek

   Ahoj chci se optat. Když vychází FIFA 27 září to už budete posílat když aby 27 byla doma nebo to budete teprve posílat toho 27? Díky za odpověď

  • Petr

   Zdravím, nevíte, jestli bude možné hrát režim Volta fotbal např. 4 na 4 ve 4 živých hráčích proti jiným 4 živým hráčům (jako fungují profi kluby) ?? Díky za odpověď...

  • Arči

   Proč Teda ostatní prodejci píši že hra bude na DVD a dokonce i na vašem obrázku je DVD simbol?

  • martin

   born to play ? mohlo tam byt napsaný born to by wild z duke nukem 3d :)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Petr: Zdravím, Van Dijk je jen na obalu Ultimate edice, která na PC bohužel v krabičce nevyjde.

  • Petr

   Zdravím, bude te mít i na Pc verzi obal s Van Dijkem?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   QwentyZ: Zdravím, nikdy neříkáme nikdy, ale šance na disk v krabičce je velmi malá. EA už potvrzovalo, že bude letos pouze kód.

  • QwentyZ

   Zdravím, je nějaká šance, že bude krabicovka i s CD, nebo je už 100%, že bude obsahovat pouze kód?

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

FIFA 20 opět dokázala, že je pořád kam se posouvat a přináší nám ročník plný zajímavých změn. Zábavnou arkádovou hratelnost kazí snad jen brankáři. Zajímavým herním módem je i Volta, který přináší zábavný a rychlý pouliční fotbálek. Nebýt frustrujících zákroků bránících hráčů mohl to být režim na který se bude dlouho vzpomínat.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí FIFA 20!