Final Fantasy XIV: Shadowbringers
PC

999
Nákupem získáte 39 kreditů
 • 999 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro více hráčů, On-line multiplayer, MMO
Štítky: Fantasy, Japonské
Hra také dostupná pro:  PS4
 • Zúčastněte se dobrodružství v další kapitole oceňované hry Final Fantasy XIV Online s dalším rozšířením Shadowbringers. Objevte dechberoucí nová prostředí, potkejte se s novými exotickými rasami, zdokonalte se v nových dovednostech a bojujte po boku nových postav s novým systémem důvěry na novém dobrodružství jako Válečník temnoty společně s více než 14 miliony dobrodruhů po celém světě.Vyžaduje Final Fantasy XIV Starter Edition ke hraní.
  Zúčastněte se dobrodružství v další kapitole oceňované hry Final Fantasy XIV Online s dalším rozšířením Shadowbringers. Objevte dechberoucí nová prostředí, potkejte se s novými exotickými rasami, zdokonalte se v nových dovednostech a bojujte po boku nových postav s novým systémem důvěry na novém dobrodružství jako Válečník temnoty společně s více než 14 miliony dobrodruhů po celém světě.

  Vyžaduje Final Fantasy XIV Starter Edition ke hraní.  Edice obsahuje předchozí datadisky Heavensward a Stormblood. Neobsahuje předplatné herního času.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Final Fantasy XIV: Shadowbringers!