Fire Emblem Engage
SWITCH

1 499
Nákupem získáte 45 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Tahové, Akční RPG
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 49949
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 700 Kč

nebo

 820 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • V boji proti Padlému draku (Fell Dragon), čtyři království se spojí dohromady s hrdiny z ostatních světů, aby uzamkli toto velké zlo. O tisíc let později je uzamčení stále slabší a Padlý drak se probouzí. Jakožto Božský drak (Divine Dragon) použijte bohaté strategické možnosti a robustní systém úprav. Vypořádejte se se svým osudem, shromážděte prsteny (Emblem Rings) a přineste zpět mír na kontinent Elyos.

  STAŘÍ ZNÁMÍ I NOVÉ TVÁŘE
  Přivolejte si známé hrdiny jako je Marth nebo Celica se silou Emblem Rings a přinejte jejich moc do svého zbrusu nového příběhu v sérii Fire Emblem. Těšte se na návrat jedinečného soubojového systému, který vám jen tak nic nedaruje zadarmo! A to vše s novými postavami, stejně jako těmi známými. Postupně si vypracujte svou strategii a porážejte všudypřítomné nepřátele!

  Fire Emblem Engage
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Martinns

   Dobrý den

   Bude k dispozici také sběratelská Divine Edition? Nebo ji budete nabízet pouze pro předobjednávky. Diky za info.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Koupili jste si Fire Emblem Engage? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu