Five Nights at Freddys: Security Breach
SWITCH

799
Nákupem získáte 24 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Hororové, Survival
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 54065
Hra také dostupná pro:  XSX
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 350 Kč

nebo

 420 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Five Nights at Freddy’s: Security Breach je poslední příspěvek do série hororových her vhodných pro celou rodinu, kterou si celosvětově oblíbily miliony lidí! Hrajete jako Gregory, mladý chlapec uvězněný přes noc v pizzerii Freddy Fazbear’s Mega Pizzaplex. S pomocí Freddy Fazbeara musí Greg přežít nekonečný lov pořádaný postavami z Five Nights at Freddy’s.


  LOVCI A KOŘIST

  Jakmile se spustí noční protokol, animatronické postavičky v Freddy Fazbear’s Mega Pizzaplex se vydají nelítostivě na lov narušitelů. Chlamrock Chica, Roxanne Wolf, Montgomery Gator a další pročeso každičký kout pizzerie, aby vás našli a proto není radno zůstavat na jednom místě moc dlouho!

  Five Nights at Freddys: Security Breach
  PŘEŽITÍ LEŽÍ V PŘIZPŮSOBENÍ
  Napíchněte bezpečnostní kamery budovy a prozkoumejte okolí. Podle toho pak naplánujte svou trasu, na níž můžete vyrušit nepřátele například převrhnutím hraček nebo plechovek s barvou. Ale rychle zmizte a schovejte se, protože naši roztomilí hlídači se na místo seběhnou během chvilky. Nebo se pokuste medvídkům utéct.

  fnaf
  PRŮZKUM A OBJEV
  Freddy Fazbear’s Mega Pizzaplex nabízí množství atrakcí pro své hosty - Monty Golf, Roxy Raceway (závody), Bonnie Bowl (bowling), kanalizaci a ... počkat, kanalizaci? Jasně! Pamatujte si jedno - vše můžete využít k přežití či zábavě!

  freddy

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

balicipapir, balicek, vanoce2023, darek
cyberpunk2077, phantomliberty, ultimatniedice, cyberpunk2077game
thelastofus2remastered, tlou2, ps5, thelastofus, thelastofus2, tlou
pokemoncz, pokemon, pokemonkarty, pokemontcg
vanocnivyzdoba, vánoce2023, vanocniozdoby, vanoce
panprstenu, jrrtolkien, artbook, panprstenuknihy