Ford Racing 2
PC

149
Nákupem získáte 4 kredity
Lokalizace: České titulky
Štítky: Auta
 • Automobilový simulátor ve které budete moci závodit s automobily od Fordu. Od nejstarších až po nejnovější koncept Mustang GT2005. Hráč má možnost hrát v různých módech. Elimination - je závod na určený počet kol, kde po jednom kole vždy 2 poslední závodníci vypadnou. Poslední vyhrává. Duel - závod na 3 kola kde v každém závodě je jiný soupeř kterého je nutno porazit. Drafting - v tomto modu se závodník honí se soupeřem a nárazy jej musí v časovém limitu zničit. Driving Skills - je nutné v časovém limitu projet danou trať co nejčistším způsobem (při projetí brankami získává hráč 1 s k časovému limitu). Second Out - Nutnost projet trať v co nejkratším čase, který je možné snižovat sbíráním časových bonusů rozházených na trati. Racing Line - určitý počet bodů na začátku závodu. Hráč má za úkol jet po určené čáře a této čáry se držet. Při odbočení z čáry se mu body snižují. Na konci závodu musí být určitý počet bodů, které musí zůstat. Navíc splnění úkolů není nijak jednoduché i na jiné obtížnosti. Fyzikální vlastnosti automobilů odpovídají skutečnosti. Hra je v češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Lumír Šarman

   Hru jsem společně se svým synem důkladně vyzkoušel. Poměr užitná hodnota/cena je více než dobrý. Dobře se pobavíte nečekáte-li zázraky s grafikou, ale pořádné káry a adrenalin ze soutěžení.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Ford Racing 2!