Game4U - Rayman
PC

Nákupem získáte 1 kredit
Kód produktu: 10046
  • Zpočátku to nebude nic jednoduchého, protože zprvu umíte jen chodit, skákat, šplhat a plazit se. Až časem získáte díky víle Betille další schopnosti jako vystřelovací pěst, běhání či vrtule. Nezapomeňte tyto schopnosti využívat i zpětně, tedy v již projitých úrovních, protože se v nich nachází místa či klece s Electoony, ke kterým jste se dříve nemohli dostat.
    Rayman má v základu za úkol osvobodit své kamarády Electoony, které uvěznil zlý Pan Temný, a obnovit tak ve světě pořádek. V každém levelu je medailon se šesti volnými místy, kdy každé z nich reprezentuje jednu klec s Electoony, kterou musíte najít. Vždy když otevřete klec s Electoony, jedno místo medailonu se zaplní. Abyste se dostali do závěrečného Zámku sladkostí, musíte zachránit Electoony ze všech předchozích pěti světů.
    Zpočátku to nebude nic jednoduchého, protože zprvu umíte jen chodit, skákat, šplhat a plazit se. Až časem získáte díky víle Betille další schopnosti jako vystřelovací pěst, běhání či vrtule. Nezapomeňte tyto schopnosti využívat i zpětně, tedy v již projitých úrovních, protože se v nich nachází místa či klece s Electoony, ke kterým jste se dříve nemohli dostat.
  • Diskuze dočasně vypnuta

    Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Game4U - Rayman!

Sledujte nás na instagramu