Gamepad Thrustmaster eSwap Pro Controller (PS5/PS4/PC)
PS4

4 449
Nákupem získáte 89 kreditů
Štítky: Ovladač, Příslušenství
 • Thrustmaster je nadšený, že může nabídnout zbrusu nový doplněk herního vybavení pro PS4/PS5 a PC: je to první profesionální ovladač, určený pro hráče, kteří se chtějí přenést své herní umění na další úroveň, dosáhnout vyšších výkonnostních cílů a získat co nejvyššího hodnocení. Vyznačujíce se exkluzivní technologií T-MOD, byl ovladač eSwap Pro Controller vyvinut tak, aby se přizpůsobil všem herním stylům, a to díky jeho kompletní modulární ergonomií, průmyslovými komponenty, specializovanému konfiguračnímu softwaru a ekosystému dalších modulů, které umožňují neomezené možnosti vylepšení (prodávají se samostatně). Tento produkt je oficiálně licencovaný pro PlayStation 4/5 a je také kompatibilní s PC s OS Windows 10 (kompatibilita na PC nebyla testována ani schválena společností Sony Interactive Entertainment).

  S Playstation 5 je kompatibilní pouze u PS4 her zpětně kompatibilních s PS5. Nelze využít pro hry vydané pouze pro Playstation 5.
  BALENÍ OBSAHUJE
  - 1 x eSwap Pro Controller gamepad
  - 2 x moduly vyměnitelných mini páček
  - 2 x moduly vyměnitelných úchopů
  - 2 x vyměnitelné spouště
  - 1 x modul vyměnitelného 4směrového D-padu
  - 1 x napájecí kabel
  - 1 x šroubovák pro odmontování modulů
  - 1 x malý úložný sáček na šroubovák a kabel
  - 1 x Stručná příručka a informace o záruce
  Délku kabelu: 2,9m
  Rozměry a hmotnost balení: 16 x 12 x 6 cm / 300 g

  VLASTNOSTI

  - Technologie T-MOD a funkce hot-swap umožňuje za chodu vyměňovat moduly — v kterémkoliv okamžiku v průběhu hry.
  - Extrémně precizní moduly a akční tlačítka s minimální dobou odezvy, díky super citlivým, odolným mikrospínačům, které zajišťují delší životnost.
  - 4 další zadní tlačítka, ergonomicky nakonfigurované a mapovatelné. Nastavitelná citlivost spouště. Přepínání mezi 2 různými předvolbami v reálném čase pro okamžité přizpůsobení.
  - Neomezený ekosystém modulů (jsou prodávány samostatně) pro maximální všestrannost a neustále se zlepšující herní pohodlí.
  - Specializovaný software pro PC vám umožní upravit všechny důležitá nastavení ovladače (přednastavení hry, remapování, citlivost, vibrace atd.)

  JEDINEČNÁ TECHNOLOGIE
  - Vyměnitelné moduly: nastavte si svůj gamepad, přesně tak, jak hrajete! Mini páčky, D-pad, spouště a úchopy
  - Technologie Hot Swap: moduly můžete dokonce vyměnit i uprostřed hry.

  Gamepad Thrustmaster eSwap Pro Controller (PS5/PS4/PC)
  VŠESTRANOST A INOVACE
  - eSwap Pro Controller je dokonalou herní zbraní při hledání optimalizovaného herního zážitku pro každý druh hry.
  - Nastavitelné umístění modulů na ovladači — buď v průběhu hry, anebo v okamžiku, kdy nehrajete — umožňuje uzpůsobit správnou konfiguraci pro nejlepší možné přizpůsobení potřebám hráčů, nebo spoluhráčů.
  - Jeho tvar a ergonomie jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem herním stylům: bojovému, sportovnímu, FPS/TPS, battle royale a dokonce i RPG.
  - Modulární technologie ovladače eSwap Pro Controller umožňuje neomezené možnosti inovace - Modulární technologie T-MOD funkce hot-swap, pro efektivní výkon během hry dává hráčům výhodu, když potřebují okamžitě reagovat v jakékoliv situaci a zlepšit své hodnocení.
  - Díky kompletnímu ekosystému různých modulů (výběr barvy a nastavení vlastní sestavy), můžete gamepad inovovat, kdykoliv chcete - Ovladač eSwap Pro Controller disponuje neomezeným modulárním ekosystémem, na křižovatce designu a výkonu.
  - K dispozici je řada balíčků se zabudovanými novými funkcemi — spolu s různě barevně upravenými balíčky — které jsou dostupné, zajišťují maximální pohodlí a poutavý vzhled, který zapadá do všech hráči oblíbených her.
  - Vyzkoušejte nové textury modulů, tvary a výšky: zamilujete se do různých možností, které jsou k dispozici.

  Thrustmaster Gamepad eSwap Pro Controller
  KOMPONENTY PRŮMYSLOVÉ TŘÍDY
  - Citlivost: super citlivé mikrospínače - Bezchybná odezva díky mikrospínačům, zabudovaných v každém modulu a tlačítku, je nutnost pokud jde o zvýšení šancí na výhru.
  - Preciznost: mechanické kliknutí pro lepší pocit - Hmatatelně zřetelné mechanické cvaknutí zvyšuje pocit kontroly, a tudíž se hráči již nemusí starat o dobu odezvy během hraní.
  - Oddolnost: více než 5 milionů sepnutí, zajišťující prodlouženou životnost modulů - Užijte si více než 5 000 000 sepnutí všech tlačítek a více než 2 000 000 sepnutí přednastavených mini páček.
  - Praktický design: pletený kabel zabraňující nechtěnému odpojení - Odolný splétaný kabel ovladače zajišťuje stabilní, skálopevné kabelové připojení a zamezuje problémům s kalibrací, zpožděním a neúmyslnému odpojení.

  POD OFICIÁLNÍ LICENCÍ SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT
  - Kompatibilní s PlayStation 4 /5- Precizní, citlivý a přizpůsobitelný ovladač pod oficiální licencí PlayStation 4/5 pro optimalizovaný zážitek podle typu hry, kterou právě hrajete.
  - Navržen tak, aby vám pomohl dostat se při hraní na vyšší úroveň, dosáhnout nových výšek výkonu a získat co možná nejvyšší hodnocení
  - Kompatibilní s PC (Window 10)(Kompatibilita na PC nebyla společností Sony Interactive Entertainment schválena) - Pomocí přiloženého programu pro PC lze ovladač nakonfigurovat a upravit různá nastavení a úrovně citlivosti pro dokonalé přizpůsobení

  pro PS4/PC (4160726)
  DALŠÍ ERGONOMICKÉ VLASTNOSTI
  -4 další znovu mapovatelná tlačítka
  - Ruční nastavení citlivosti spouští
  - 2 přednastavení ve vnitřní paměti gamepadu: změna přednastavení v reálném čase!

  VČETNĚ BEZPLATNÉHO MULTIFUNKČNÍHO SOFTWARU PRO PC
  - Specializovaný software vám umožní upravit všechna základná nastavení: lze uložit 2 různé předvolby pro zlepšení herní ergonomie a optimalizované pohodlí, které splňují vaše individuální potřeby.
  - Nastavte si citlivost, mrtvé zóny a vibrace podle vašich preferencí: posilte se velkým impulzem při hledání vaší herní velikosti.
  - Remapování tlačítek (a dalších ovládacích prvků) - Software vám umožní přiřadit funkci tlačítka nebo modulu k jakémukoliv jinému tlačítku na ovladači. Vyzkoušejte neomezený počet nastavení a nejděte tu nejlepší možnou konfiguraci.
  - Konfigurace mini páček (citlivost a mrtvé zóny) - Nastavte střední a vnější mrtvé zóny na obou mini páčkách, tak aby nejlépe vyhovovaly vašemu hernímu stylu. Nastavte celkovou citlivost každé mini páčky podle vašich preferencí.
  - Konfigurace spouští (citlivost a mrtvé zóny) - Nastavení mrtvých zón na začátku a na konci dráhy spouště pro zvýšenou přesnost ve hře. Dokonce můžete nastavit celkovou citlivost každé spouště podle vašich představ.
  - Nastavení vlastností vibrací (0%–100%) - Úroveň intenzity vibrací lze nastavit přímo v příslušném menu specializovaného softwaru Thrustmapper. Nastavte intenzitu vibrací od 0 do 100% podle vašich preferencí.

  TESTOVÁNO A SCHVÁLENO ŠPIČKOVÝMI HRÁČI
  - Luffy: Street Fighter World Champion — EVO 2014
  - Jenkins: bývalý profesionální hráč Overwatch
  - Neirda: specialista na streamování FIFA a youtuber
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Gamepad Thrustmaster eSwap Pro Controller (PS5/PS4/PC)!