GamerPack: Adventury 2
PC

399
Nákupem získáte 16 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Hororové
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 11110
 • Kategorie

  PC / PC hry / Adventury
  GamerPack je jedinečný balíček her stejného žánru nabízený jen naším obchodem.

  Obsahuje hry :
  Post Mortem
  Gabriel Knight 3
  Jazz and Faust

  Post Mortem (české titulky) - více o hře

  Série mystických vražd, podvodů a zrad... Připravte se na to být hlavní součástí napínavého vyšetřování. Nevěřte nikomu! Jste v roli amerického soukromého detektiva Gustave MacPhersona, který byl najmut, aby prošetřil dvojnásobnou vraždu v Paříži roku 1920. Toto napínavé dobrodružství plné hádanek vás nakonec přivede k objevu esoterického artefaktu, Hlavy Baphometa, který nabízí svému nálezci nesmrtelnost. Temná a paranoidní atmosféra podobná noir filmům zasazená do Paříže roku 1920, 3D realtime postavy v nádherně graficky zpracovaném prostředí, vylepšený engine pro rozhovory vám umožní poznat emoce i motivace všech postav, budete ovládat 2 postavy během toho, jak se příběh vyvíjí.

  Gabriel Knight 3 (české titulky) - více o hře

  Vítej ve vzdálené francouzské vesničce Rennes-le-Ch´teau, kde spočívá tvůj osud zahalen temným a zlověstným tajemstvím. Tisíce let bylo drženo v skrytu, ale nyní se blíží chvíle, kdy bude vyneseno na světlo. Přijel jsi do vesnice v honbě za uneseným dítětem, avšak jak povedeš Gabriela Knighta a Grace Nakimuro v jejich pronásledování, odhalíš mnohem hlubší a hrozivější záhadu. Šeptající stopy svaté krve, upíři a nezměrný poklad tě nasměrují na cestu, z níž není úniku. Dávej pozor na svůj život, svou víru a svou duši. Až bude pravda konečně odkryta, nebude už co tajit.

  Jazz and Faust (kompletně v češtině) - více o hře

  V této nádherně zpracované adventuře na vás čekají : 3D realtimové efekty (oheň, magie, kouř, mlha atd.), reálné stíny z několika světelných zdrojů, 59 3D postav se kterými můžete komunikovat, cyklus dne a noci, dvě varianty jak projít hru závisející na volbě postavy, 70 obrazovek včetně speciálních nočních lokací, stovky předmětů s rozdílnámi parametry a atributy, kvalitní stereo zvukové efekty a jednoduché uživatelské rozhraní.

  Všechny hry jsou v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

borderlands, liliththefirehawk, tinytina
metalgearsolid, hernisoundtrack, vinyl
onepiecemerch, goingmerryship, sberatelskafigurka
SeaOfStarsArt, hernicteni, BookOfArt, indiehra
devadesatky, zlatojsemdoma, sberatelskafigurka, dinosaurove
piratizkaribiku, figurka, sberatelskafigurka