GamerPack: Strategie 2
PC

399
Nákupem získáte 16 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: Fantasy, Real-time strategie
 • GamerPack je jedinečný balíček her stejného žánru nabízený jen naším obchodem.

  Obsahuje hry :
  Dragon Throne: Battle of Red Cliffs
  Original War
  Europa 1400 : The Guild

  Dragon Throne: Battle of Red Cliffs (v češtině) - více o hře

  Dragon Throne: The Battle of Red Cliffs je úspěšné pokračování hry Three Kingdoms: Fate of the Dragon. Děj hry přenese hráče v čase na počátek letopočtu do starověké Číny. Autoři založili hru na skutečných historických reáliích. Jedná se o bitvu Tří království, která se skutečně v Číně udála. Hra se konkrétněji zaměřila na jednu z nejdůležitějších částí této války, a to Bitvu o Červené útesy. Přestože jde velkou měrou o válčení, nezůstává pozadu ani stavění budov, obstarávání surovin a vynalézání nových technologií.

  Original War (kompletně v češtině) - více o hře

  První pořádná real-timová startegie z českých luhů a hájů, které se povedlo proninout i na západní trh. Ve hře jde o jedno, získat vzácnou surovinu Siberium, ale ta se, pro smůlu Američanům, nachází na Sibiři. Američané řeší problém po svém a posílají do minulosti mariňáky, aby surovinu vytěžili a přesunuli ji na budoucí americké území, kde ji jednou objeví jejich velmi vzdálené děti. Rusové si to ale nenechají líbit a vydávají se také do minulosti Siberium bránit. No a k tomu všemu jsou tu ještě arabští žoldáci, kteří ho prozměnu chtějí zničit. Pěkná a v mnoha věcech originální real-timová strategie, která mnohé své bratříčky strčí do kapsy.

  Europa 1400 : The Guild - více o hře

  Píše se rok 1400. V Evropě začíná pozdní středověk, zlatý čas objevů a reformace. Pod vedením střední třídy a kupců se stále více měst vymaňuje ze sevření aristokracie, stává nezávislými, silnými a prosperujícími. Obchodní aktivity vzkvétají, ekonomická síla kupců roste a začíná ovlivňovat hospodářství i politiku. Život ve stísněných, přelidněných uličkách měst má však i své stinné stránky: šíří se tudy nemoci a epidemie, zloději čekají na kořist na každém kroku. V této vzrušené době přijíždíte do velkého města, abyste tu zkusil své štěstí. Je pouze na vás, zda skončíte jako ctihodný řemeslník nebo nerozhodný duchovní. Co na vás ve hře čeká : věrná simulace tehdejšího života, kompletně trojrozměrná grafika, 5 evropských měst (v každém přes 500 nehrajících postav), možnost založit svou dynastii, 12 různých zaměstnání, 30 různých profesí, možnost hraní po síti.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí GamerPack: Strategie 2!