Ghost of Tsushima
PS4

1 699 *
* Cena je zatím pouze orientační.
Nákupem získáte 50 kreditů
 • 1 699 Kč Předobjednávka
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: České titulky
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: FPS, TPS, Open-world, Samurajové
 • Autoři série Infamous představují novou akční adventuru v otevřeném světě. Podíváme se v ní do feudálního Japonska, kde pocítíme sílu Mongolské říše z první ruky. Mongolská říše při svém tažení na Východ zpustošila koncem 13. století celé národy. Mezi japonskou pevninou a obrovskou mongolskou invazní flotilou, které velí nelítostný a prohnaný generál Khotun Khan, stojí pouze ostrov Cušima.


  ZA SVOBODU
  Po první vlně mongolského útoku ostrov hoří a samurajský válečník Jin Sakai jako jeden z posledních členů svého rodu přežívá. Je rozhodnutý udělat za každou cenu cokoli, aby ochránil svůj lid a znovu získal svůj domov. Musí odsunout stranou tradice, které ho jako válečníka formovaly, najít si novou cestu zvanou Ghost a vést nekonvenční válku za svobodu Cušimy.

  Ghost of Tsushima

  KRÁSA CUŠIMY
  Vydejte se za hranice bitevního pole a zažijte život ve feudálním Japonsku jako nikdy dřív. V této akční adventuře v otevřeném světě se budete toulat širou krajinou a rozlehlým územím, potkávat propracované postavy, objevovat starobylé památky a odkrývat skrytou krásu Cušimy.

  PS4_EXCLUSIVE

  KLID, HARMONIE A POTĚŠENÍ
  Prozkoumejte propracované oblasti ukazující rozmanitost života na tomto rozlehlém ostrově – od rozvlněných polí a tichých svatyň až po starobylé lesy, vesnice a drsnou horskou krajinu. Hledejte klid v tichých momentech přírodní harmonie a potěšení ve chvílích, jež budete sdílet s lidmi, kterým cestou pomůžete.

  ps4e32018

  SAMURAJ
  Jin byl vychován a vycvičen po způsobu samuraje. Když Mongolové snadno porazili jednotky samurajů, Jinovi se zhroutil svět. Stojí před nejtěžším rozhodnutím svého života: ctít tradice a obyčeje své samurajské výchovy a vést boj, který nemůže vyhrát, nebo se odchýlit od své samurajské cesty a ochránit ostrov a jeho lid jakýmikoli nezbytnými prostředky?

  Ghost of Tsushima

  NEPŘEDVÍDATELNĚ DĚSIVÍ NEPŘÁTELÉ
  Ve své honbě za znovuzískáním Cušimy musí Jin vyhledat radu a podporu starých přátel a nových nečekaných spojenců. Musí se rozejít s tradicí, stát se novým typem válečníka a za každou cenu ochránit to, co zbylo z jeho domova a lidu. Mongolští nepřátelé jsou v boji i svou výzbrojí nepředvídatelní a děsiví. Získejte navrch tím, že si osvojíte Jinovy dovednosti a naučíte se novou taktiku na obranu ostrova a na ochranu lidu Cušimy.

  PS4_EXCLUSIVE

  JEDINEČNÝ ZÁŽITEK
  Se svou katanou vyzvěte své protivníky v přímém boji zblízka v jedinečném bojovém samurajském zážitku, který vás vtáhne do akce. Mistrovsky si osvojte luk a se smrtící přesností eliminujte vzdálená nebezpečí. Zdokonalte svou stealth taktiku a překvapivými útoky dezorientujte a přepadněte nepřipraveného nepřítele. Přizpůsobivá krajina a organický přístup k boji dělá z Cušimy dokonalé hřiště, kde můžete kombinovat dovednosti, zbraně a taktiku a nalézt pro svůj hrací styl perfektní bojovou směs. Přizpůsobivost a kreativita se v probíhajícím Jinově příběhu stanou vašimi největšími zbraněmi.

  ps4e32018
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (9)

  • Informer

   Bylo potvrzeno, že Ghost of Tsushima bude mít české titulky!

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Marek Rezler: Zdravím, zatím se k Tsushimě bohužel neví nic bližšího. Snad se ještě letos něco dozvíme :)

  • Marek Rezler

   chci se zeptat jestli nevíte nakej bliší datum kdy to má vyjít?? nebo jiní novinky předem děkuji

  • Trancesko

   Doufám, že bude sběratelka.... tak akorát do 4500 :D jako u god of war by to mohlo byt

  • UchihaNaoto

   100pka.Zatím jsem nic nenašel,ale doufám v to.Snad to nebude jako v případě hry Detroit Become Human kdy se hra prodávala pouze v basic obalu když nebudu počítat tu Japonskou speciálku.Nicméně něco mi říká,že na 100% bude určitě nějaká speciálka/limitka v nejlepším případě i ta sběratelka.Zatím mám Sekiro sběratelku takže pokud by byl zajímavý obsah i u Ghost of Tsushima tak bych jí chtěl rozhodně vlastnit.Taky pak záleží na samotné ceně.Chtěl bych,aby to vyšlo ještě v roce 2019,ale něco mi říká,že to vyjde až 2020.Uvidíme. :-)

  • 100pka

   Nevíte zda se chystá i nějaká sběratelská edice?

  • Lukáš

   Bez angličtiny už se neobejdeš.. ani seriály ani hry.
   Hlavně ať je to tak dobré jak to vypadá a vyjde to letos.

  • XcoreX

   spis multiplayer

  • sarakat

   Sony, prosím, prosím, smutně koukám, dejte tam češtinu