Ghost of Tsushima
PS4

(10x)
1 299
Nákupem získáte 52 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: FPS, TPS, Open-world, Samurajové
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 27370
 • Autoři série Infamous představují novou akční adventuru v otevřeném světě. Podíváme se v ní do feudálního Japonska, kde pocítíme sílu Mongolské říše z první ruky. Mongolská říše při svém tažení na Východ zpustošila koncem 13. století celé národy. Mezi japonskou pevninou a obrovskou mongolskou invazní flotilou, které velí nelítostný a prohnaný generál Khotun Khan, stojí pouze ostrov Cušima.


  ZA SVOBODU

  Po první vlně mongolského útoku ostrov hoří a samurajský válečník Jin Sakai jako jeden z posledních členů svého rodu přežívá. Je rozhodnutý udělat za každou cenu cokoli, aby ochránil svůj lid a znovu získal svůj domov. Musí odsunout stranou tradice, které ho jako válečníka formovaly, najít si novou cestu zvanou Ghost a vést nekonvenční válku za svobodu Cušimy.

  Ghost of Tsushima (PS4)

  KRÁSA CUŠIMY
  Vydejte se za hranice bitevního pole a zažijte život ve feudálním Japonsku jako nikdy dřív. V této akční adventuře v otevřeném světě se budete toulat širou krajinou a rozlehlým územím, potkávat propracované postavy, objevovat starobylé památky a odkrývat skrytou krásu Cušimy.

  Ghost of Tsushima (PS4)

  KLID, HARMONIE A POTĚŠENÍ
  Prozkoumejte propracované oblasti ukazující rozmanitost života na tomto rozlehlém ostrově – od rozvlněných polí a tichých svatyň až po starobylé lesy, vesnice a drsnou horskou krajinu. Hledejte klid v tichých momentech přírodní harmonie a potěšení ve chvílích, jež budete sdílet s lidmi, kterým cestou pomůžete.

  Ghost of Tsushima (PS4)

  SAMURAJ
  Jin byl vychován a vycvičen po způsobu samuraje. Když Mongolové snadno porazili jednotky samurajů, Jinovi se zhroutil svět. Stojí před nejtěžším rozhodnutím svého života: ctít tradice a obyčeje své samurajské výchovy a vést boj, který nemůže vyhrát, nebo se odchýlit od své samurajské cesty a ochránit ostrov a jeho lid jakýmikoli nezbytnými prostředky?

  Ghost of Tsushima (PS4)

  NEPŘEDVÍDATELNĚ DĚSIVÍ NEPŘÁTELÉ
  Ve své honbě za znovuzískáním Cušimy musí Jin vyhledat radu a podporu starých přátel a nových nečekaných spojenců. Musí se rozejít s tradicí, stát se novým typem válečníka a za každou cenu ochránit to, co zbylo z jeho domova a lidu. Mongolští nepřátelé jsou v boji i svou výzbrojí nepředvídatelní a děsiví. Získejte navrch tím, že si osvojíte Jinovy dovednosti a naučíte se novou taktiku na obranu ostrova a na ochranu lidu Cušimy.

  Ghost of Tsushima (PS4)

  JEDINEČNÝ ZÁŽITEK
  Se svou katanou vyzvěte své protivníky v přímém boji zblízka v jedinečném bojovém samurajském zážitku, který vás vtáhne do akce. Mistrovsky si osvojte luk a se smrtící přesností eliminujte vzdálená nebezpečí. Zdokonalte svou stealth taktiku a překvapivými útoky dezorientujte a přepadněte nepřipraveného nepřítele. Přizpůsobivá krajina a organický přístup k boji dělá z Cušimy dokonalé hřiště, kde můžete kombinovat dovednosti, zbraně a taktiku a nalézt pro svůj hrací styl perfektní bojovou směs. Přizpůsobivost a kreativita se v probíhajícím Jinově příběhu stanou vašimi největšími zbraněmi.

  Ghost of Tsushima (PS4)

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (61)

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Lukas: Zdravím, kód na bonusy byste měl mít na emailu. Pokud se zatoulal do spamu, tak ho najdete i v zákaznické sekci u objednávky :)

   Lincoln: Ano, tohle je standardní edice :)

  • Lukas

   Dobrý den, ty bonusy dostanu e-mailem? Pořád mi nic nepřišlo a nic se mi nestáhlo kromě patche. Kupoval jsem to v den vydání.

  • Lincoln

   Dobrý den, není to náhodou standardní edice? :P

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Lukas: Zdravím, ke hře jsme měli jako dárek náš originální šátek, ale už je rozebraný. Aktuálně je ke hře bonusové DLC.

  • Lukas

   Chci se zeptat je k tomu i nějakej preorder bonus nebo není vůbec ?

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Sběratelské edice už teď bohužel opravdu nebudou dostupné. Jedině kdyby po vydání hry zůstaly nějaké nevyzvednuté.
   V takovém případě nám prosím napište na xzone@xzone.cz a zájemce si přidáváme na seznam.

  • Lukaso 23

   To asi ne ta už bude rozebrána a další podle mě nebudou

  • Rostislav

   Zdravíčko Xzone mohl bych poprosit o přidělení collectors Edition? Pokud ještě bude k mání?

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Carlos: Zdravím, u Tsushimy bylo speciálek nečekaně extrémně málo a tak už se do nabídky bohužel asi nedostanou.

  • Carlos

   To fakt není šance předobjednat Special Edition a musím se vydat cestou Amazonu?

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Zdravím, je to přesně jak říká Jirka. Dárek byl šátek, ale už se bohužel stihl rozebrat. Zájem byl fakt velký :)

  • Jirka

   K předobjednávkám je šátek, ale už je asi rozebraný, když tady není.

  • ROMULUS

   Dobrý den, jsou k předobjevanvce nějaké dárky? Děkuji

  • Eliška Vránová

   Krásný den všem,

   ačkoliv bychom rádi aby se dostalo na všechny, kusů je málo a snažíme se dát všem možnost získat speciální edici, díky za pochopení! :-)

  • Heroeskiller

   Tak to ještě nic není, já mám objednáno snad od začátku roku 2018 a taky žádný email nepřišel narozdíl od The Last of Us 2 :D Očividně je strašně málo kusů, aby zbylo na všechny a něco hold půjde na volno do prodeje, ať mají i ostatní šanci..

  • anirI

   Bahamut: Přesně. Mám objednáno od prosince, taky žádnej e-mail. :-(

  • Bahamut

   Tak nevím. Mám objednáno "jenom" od Ledna,ale žáden mail,jestli nechci např. speciální edici mi nepřišel. A tady se dozvím,že speciálka půjde zřejmě do volného prodeje...

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Zdravím, několik speciálních edic ještě budeme zřejmě pouštět do volného prodeje. Je jich ale opravdu málo.

   Shadow: Bohužel počet kusů, které se k nám dostanou nemůžeme ovlivnit. Vše je v režii české Sony. Samozřejmě bychom nejraději měli kousek pro každého.

  • Shadow

   Klasika. Sběratelka i speciálka jen pro 5 lidí, co předobjednali někdy před 3 lety. Škoda, takže zase Amazon...

  • LukeLee

   Xzone většinou přednostně nabízí speciální, sběratelské edice, pokud jsou ve velice omezeném počtu, zákazníkům s předobjednávkou podle data objednání. Já jsem objednal měsíc po oznámení hry v roce 2017 a na sběratelku jsem nedosáhl. Nabídli mi speciálku, tu jsem vzal.

  • I don't understad

   Jirkaa: Jak může být vyprodaná (speciálka), když jsem na ni např. zde ani nenarazil? A to se tady dívám pravidelně několikrát během dne. Předobjednáno nějakou chvilku mám a nikdo mi nepsal, jestli nechci... (O sběratele ani nemluvím.) No co už.

  • Jirkaa

   To bude asi tím, že je speciální edice vyprodaná a sběratelská též.

  • I don't understad

   Nevím, čím to je, ale např. Asasín vyjde někdy koncem roku a už je známá Gold, Ultimate edice... Tsushima vychází za cca 2 měsíce a pořád nic? Já jsem skromný kluk, stačí mi speciálka. Tak kdy bude?

  • LukeLee

   Nabízím předobjednávku The Last of Us: Part II sběratelky za předobjednávku sběratelky na Ghost of Tsushima. Kdo má zájem dejte mi vědět zde, domluvíme se.

  • Gorby666

   Dobrý den, bude i steelbook ???

  • Question

   Xzone: Díky za rychlou odpověď. Je to tam takové nenápadné, přehlédl jsem, moje chyba, jsem slepoň;o)

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Question: Zdravím, nevytratilo. Je to napsané hned vedle šátku :)

  • Question

   Bude jako dárek i to DLC (maska atd.)? Původně to tady bylo, ale s šátkem se to někam vytratilo.

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   100pka: Zdravím, sběratelky momentálně nabízíme zákazníkům dle data objednávky. Kusů je velmi málo a je proto možné, že se nakonec do volného prodeje nepodaří uvolnit. Budeme včas informovat, pokud se povede.

  • 100pka

   Dobrý den, dnes proběhla na jrc predobjednavka collector edici teto hry.
   Hru mam u vas predobjednanou stim, ze bych chtel collector edici.
   Kdy planujete spusteni predobjednavek collector edici. Nebo jak se muzu dozvedet ze mi bylo vyhoveno?
   dekuji

  • Lukáš 23

   A bude Collection edice děkuji za odpověď

  • Informer

   Vydání bude údajně odloženo na 17. července.

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Zdravím, samozřejmě jsem moc rád, že upřednostňujete Xzone a velké díky za to! :)

   Pokud u nás nakupujete pravidelně, tak určíte víte, že jako první o sběratelských a speciálních edicích informujeme právě zákazníky s předobjednávkou běžné edice a to podle data objednání. Včasnou objednávkou se vám tedy nic nevymstí. Zvláště, když není potřeba nic platit dopředu a kdykoliv se dá předobjednávka zrušit :)

   Na The Last of Us 2 jsme vyzkoušeli novou možnost sběratelky nabídnout částečně nejdříve předobjednávkám a poté určitý počet i do volného prodeje. Dle reakcí zákazníků se to ukázalo jako vhodný kompromis, jak uspokojit pravidelné zákazníky a současně i ty, co si chtějí edici objednat "klasicky". Určitě proto doporučujeme sledovat náš Facebook a Instagram pro další info.

   Objednávek na hru je zhruba 15x více než sběratelských edic, proto prosím chápejte, že opravdu nemůžeme uspokojit všechny zákazníky, i když bychom moc rádi.

  • Migel

   Jan Bobrovský: Mám objednanou klasickou edici a nerad bych přišel o sběratelskou edici. Mohu se skutečně spolehnout na email? O sběratelskou edici k The Last of Us Part II jsem tímto způsobem přišel, ale protože si v jejím případě vystačím se speciální edicí tak mi to nevadí, ale v případě Ghost of Tsushima bych o sběratelskou edici přišel nerad. U konkurence dokonce sběratelskou edici již prodávali, ale jak psal kolega pode mnou také radši upřednostním váš obchod, ale nechci aby se mi to vymstilo.

  • Salim

   Jan Dobrovsky: Dobrý den pane Dobrovský, lidé se ptají na info z jednoho prostého důvodu. Preferuji nákup na Xzone, problém ale je, že zveřejnujete specialní edice až jako poslední prodejce. Nechci se znova dostat do situace jako u Death Stranding, kdy jsem zjistil týden před vydáním, že mi byla speciální edice zrušena, protože jsem se nevešel mezi první předobjednávky a jinde už byla edice vyprodaná. Stavíte svoje zákazníky tímto do šachové situace.
   Ze stejného důvodu jsem si objednal bohužel TLOU Part2 jinde, abych se vyhnul podobné situaci. (o hru bude velký zájem, co když se specialkou nevejdu do předobjednávek).

   Mám předobjednáno Ghost of Tsusima a přemýšlím nad stornováním objednávky a objednání specialní edice jinde......mám Xzone rád, upřednostnuju váš obchod....ale nechci něco podobného jak u DS.

   Proto se my, vaši zákazníci ptáme.....protože v době, kdy se u her ptáme na různé edice, uz třeba na Al, Jr ty info jsou....pane Dobrovský, jak to mám teda udělat s Ghost of Tsusima? : D

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Zdravím, moc děkujeme za zájem, ale nemá cenu se zde ptát na info o edicích. Až nějaké info budeme mít, tak se o všem samozřejmě dozvíte. Hlavně u nás na sociálních sítích případně na emailu :)

  • Rostislav

   Dobrý den Též se těším u vás na sběratelskou edici Xzone s pozdravem Rostislav Ludvig

  • Bahamut

   Dobrý den

   Máte už nějaké nové info ohledně sběratelských edic? Děkuji za odpověď.

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Hra bude mít kompletní české titulky, jako všechny nové PS4 exkluzivity (Spider-Man, God of War atd.)

  • Dotaz

   Prosil bych odpověď od adminu jestli je to pravda s tou češtinou. Děkuji

  • Lukaso 23

   Hra bude celá v cz jak menu tak hra

  • Lokalizace

   Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli budou jenom titulky česky nebo i celá hra? jako je menu texty co se najdou atd. Děkuji

  • Official

   Na stránkách Playstationu jsou jednotlivé edice uvedeny. Kromě standard, speciálka a collector. Předpokládám, že minimálně speciálka bude i zde. Vzhledem k tomu, že to bude jistě pecka, zřejmě po ní skočím.

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Zdravím, děkujeme za obrovský zájem o edice, ale aktuálně je vše v rukou české Sony a musíme počkat na informace od nich. Věříme, že obě edice u nás budou dostupné :)

  • iweryn

   Dobrý den, taky bych se rád zeptal na collector's edition. Kdy bude k dispozici a jestli je možné již zarezervovat

  • Luke

   Taky bych bral Collectors Edition :-)

  • Marek

   chci se zeptat jestli Ghost of Tsushima Collector’s Edition

  • Rumi86

   Dobry den, bude u vas k dostani Collector edition a pokud ano, kdy muzem ocekavat, dekuji za odpoved?

  • Aleš 2

   Dostane se i na Special Edition u vás? Death Stranding Special Edition bylo hned pryč a člověk musel objednal jinde. Přitom teď je normálně v nabídce. :/

  • It' done

   Exkluzivita na PS4 je povinnost a jistota...

  • Zobrazit všechny komentáře
 • Recenze (10)

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup

  Audiovizuální skvost, který se skvěle hraje, baví od začátku až do konce, má českou lokalizaci a slušný soubojový systém. Ačkoliv mám určité výhrady, většina z nich jsou pouhé drobnosti. Nemůžu jinak než Jinovo dobrodružství doporučit. Krajina Japonska vypadá naprosto úžasně.

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • Strhující příběh
  • Krásná grafika
  • Dokonalý zvuk

   (Xzone.cz)
   Neověřený nákup

   Graficky velmi pěkná hra, která sice není dokonalá (např. noha mizící ve schodu při chůzi po schodišti), ale abych za to strhnul hvězdičku, to nestojí. Skvěle podaný příběh, který podtrhlo to, že jsem hru hrál v japonštině (Apropó díky za české titulky.). Vnitřní "boj" Jina samuraje s Jinem duchem a nakonec i souboj s tradicí a ctí svázaným strýcem. Závěrečná volba, která nutí k diskusi a úvahám, který konec je bad, a který good... Famózní. Soubojový systém (s tím spojené postoje, techniky, zbraně...) nemá chybu a baví od začátku i po konci... Jedna z nejlepších her a rozhodně nejlepší "Assassín", jakého jsem hrál. Děkuji Sony. Playstation rules!

   (Xzone.cz)
   Ověřený nákup

   Graficky velmi pěkná hra, která sice není dokonalá (např. noha mizící ve schodu při chůzi po schodišti), ale abych za to strhnul hvězdičku, to nestojí. Skvěle podaný příběh, který podtrhlo to, že jsem hru hrál v japonštině (Apropó díky za české titulky.). Vnitřní "boj" Jina samuraje s Jinem duchem a nakonec i souboj s tradicí a ctí svázaným strýcem. Závěrečná volba, která nutí k diskusi a úvahám, který konec je bad, a který good... Famózní. Soubojový systém (s tím spojené postoje, techniky, zbraně...) nemá chybu a baví od začátku i po konci... Jedna z nejlepších her a rozhodně nejlepší "Assassín", jakého jsem hrál. Děkuji Sony. Playstation rules!

   (Xzone.cz)
   Ověřený nákup
    • skoro na konci se mi to buglo a musel sem jít celý od znova

    (Xzone.cz)
    Ověřený nákup

    (Xzone.cz)
    Ověřený nákup
    • pěthvezdiček

     (Xzone.cz)
     Ověřený nákup

     Nejlepší exkluzivita na ps4 není co dodat všem doporučuji

     Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
     Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
     Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

    Sledujte nás na instagramu

    dopravazdarma, dorucenizdarma
    TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet
    rekonstrukce
    tombraiderremastered, tombraider, laracroft
    Instagram
    pusheen, kocky, catsofınstagram