Ghost Recon Complete
PC

1 159
Nákupem získáte 46 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: FPS, Taktické
Kód produktu: 10513
 • Vychutnejte si smrtící, realistickou lekci boje na bojištích budoucnosti ve špičkové taktické akční hře Tom Clancy's: Ghost Recon od asi největších odborníků na vývoj tohoto typu her - Red Storm Entertainment. Příběh Ghost Recona je zasazen do Ruska, které hodlá zbavit samostatnosti státy Gruzie, Estonska, Litvy a Lotyšska. S tím ovšem nesouhlasí NATO a proto se schyluje k válečnému konfliktu. Vaše oddíly jsou vyslány do zóny s největším napětím a vaším úkolem je vyřešit tento konflikt. Ghost Recon v sobě obsahuje zcela nové zkušenosti od týmu Toma Clancyho a tvůrců legendární Rainbow Six. Jednotlivé mise se odehrávají na rozsáhlé ploše několika desítek kilometrů čtverečních, všechny postavy, animace i grimasy vojáků jsou navíc zpracovány do nejmenších detailů. Multiplayer je pak koncipován pro hru až 36 hráčů. Těšit se můžete na 15 neskutečně rozsáhlých misí pro hru jednoho hráče, 5 rozlehlých multiplayerových map, na klasické i speciálně upravené zbraně jako M16A2, M4 pušky a AT-4 protitankový raketomet, nejnovější válečné technologie: prototypy zbraní jako OICW a nové zařízení, např. válečný počítač, vestavěný bojový počítač umožňující kdykoliv určit devět rozličných pravidel bitvy, možnost multiplayeru až pro 36 hráčů přes internet nebo LAN a multiplayerové mody zahrnují mimo jiné Hamburger Hill, Search and Rescue, Last Man Standing, Sharpshooter.

  Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Ghost Recon Complete obsahuje hru Ghost Recon + oba její datadisky Ghost Recon : Desert Siege a Ghost Recon : Island Thunder.

  Vychutnejte si smrtící, realistickou lekci boje na bojištích budoucnosti ve špičkové taktické akční hře Tom Clancy's: Ghost Recon od asi největších odborníků na vývoj tohoto typu her - Red Storm Entertainment. Příběh Ghost Recona je zasazen do Ruska, které hodlá zbavit samostatnosti státy Gruzie, Estonska, Litvy a Lotyšska. S tím ovšem nesouhlasí NATO a proto se schyluje k válečnému konfliktu. Vaše oddíly jsou vyslány do zóny s největším napětím a vaším úkolem je vyřešit tento konflikt. Ghost Recon v sobě obsahuje zcela nové zkušenosti od týmu Toma Clancyho a tvůrců legendární Rainbow Six. Jednotlivé mise se odehrávají na rozsáhlé ploše několika desítek kilometrů čtverečních, všechny postavy, animace i grimasy vojáků jsou navíc zpracovány do nejmenších detailů. Multiplayer je pak koncipován pro hru až 36 hráčů. Těšit se můžete na 15 neskutečně rozsáhlých misí pro hru jednoho hráče, 5 rozlehlých multiplayerových map, na klasické i speciálně upravené zbraně jako M16A2, M4 pušky a AT-4 protitankový raketomet, nejnovější válečné technologie: prototypy zbraní jako OICW a nové zařízení, např. válečný počítač, vestavěný bojový počítač umožňující kdykoliv určit devět rozličných pravidel bitvy, možnost multiplayeru až pro 36 hráčů přes internet nebo LAN a multiplayerové mody zahrnují mimo jiné Hamburger Hill, Search and Rescue, Last Man Standing, Sharpshooter.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

domaciskritek, harrypotter, kouzelnickysvet
bloodbornebook, komiks, hernicteni
matrix, sberatelskefigurky, thematrix
silenthill2remake, silenthill2, darek
klub, klubovevyhody, slevy
worldofwarcraftart, truhlicka