Ghostrunner 2
XSX

999
Nákupem získáte 40 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: FPS, Post-apokalyptické
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 54369

Bonus k objednávce

 • Zkropte okolí krví v očekávané hardcore akční hře Ghostrunner 2, odehrávající se rok po událostech prvního dílu. Prožijte nové dobrodružství z vlastního pohledu v postapokalyptickém kyberpunkovém světě budoucnosti, v období po skonu despotické vládkyně mrakodrapu Dharma Tower, sloužícího jako poslední útočiště lidstva.

  Hlavní hrdina Jack se vrací, aby se postavil násilnickému kultu vzývajícímu umělou inteligenci, pocházejícímu ze světa za zdmi mrakodrapu, a při tom pomohl vytyčit směr dalšího vývoje lidstva.

  STAŇTE SE DOKONALÝM KYBERNINDŽOU
  Ghostrunner 2 přináší nové dovednosti, které vám umožňují být kreativnější a snáze zvládnout i ty nejnáročnější souboje. Nepřátelé ve hře Ghostrunner 2 se nicméně chovají jedinečně v závislosti na dovednostech, které proti nim používáte, a při každém střetnutí tak představují zbrusu novou výzvu. Systém postupného rozvoje postavy byl kompletně přepracován a umožňuje vám svobodně experimentovat a přizpůsobit si hratelnost podle svých představ.
  Ghostrunner 2
  POUTAVÉ, OHROMUJÍCÍ FUNKCE
  Pokořte hádanky virtuálního světa zvaného Cybervoid. Postavte se novým mocným nepřátelům a klestěte si cestu interaktivními prostředími obsahujícími vybuchující sudy, zničitelné zdi, neutrální entity ochotné vám pomoct a nespočet nejrůznějších vylepšení, díky kterým budou souboje působit stále napínavě a svěže. Pořád nemáte dost? Ponořte se ještě hlouběji do historie herního světa a příběhu prostřednictvím nového systému rozhovorů.
  fpp hardcore slasher
  ZVUKY KYBERSVĚTA
  Zachraňte lidstvo ve velkém stylu a decimujte protivníky za poslechu podmanivého synthwave soundtracku s novou hudbou od autorů jako Daniel Deluxe, We Are Magonia, Gost, Dan Terminus a Arek Reikowski.
  cyberpunk
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

zaklinac, thewitcher, geraltzrivie, doplnkydobytu, doplnkydodomu
mrtvanevesta, corpsebride, figurky
spongebobsquarepants, youtooz, figurky, spongebobvkalhotach
nekopara, catgirls, kočkoholky, vanilla, chocola, popupparade, animefigures
heistgeist, indiegamedev, xzoneedice, heistgeistgame, indiegame, cyberpunk, slovenskahra
borderlands, borderlandsmovie, cateblanchett, claptrap