Golem
PS4

699
Nákupem získáte 27 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: FPS, PlayStation VR, Virtuální realita
 • Navrženo od základu pro VR dává Golem vyniknout inovativnímu systému volného pohybu a intenzivnímu boji zblízka jeden na jednoho, kde své nepřátele můžete blokovat, útočit na ně, nebo úder jenom předstírat. Vychutnejte si Golem na konzoli PlayStation 4 a systému PlayStation VR.

  Ke hraní je zapotřebí PlayStation VR, kamera a Move ovladač.


  OD SLAVNÝCH TVŮRCŮ

  Hudbu složil držitel několika ocenění, skladatel Marty O’Donnell, tvůrce soundtracku série her Halo nebo Destiny. Inovativní herní design pochází od Jaimeho Griesemera, herního designéra her Halo a Destiny, plus se na vývoji podílí další tým lidí, kteří stojí za naším srdcím blízkými hrami – to vše dává hře Golem rodokmen světového věhlasu a má našlápnuto stát se vlajkovou lodí PlayStation VR.

  Golem

  SRDCE DOBRODRUHA
  Ve hře se ujmete role Twina, dítěte se srdcem dobrodruha, které bylo ale vážně zraněno při nehodě a nyní je odkázáno nehybně ležet na lůžku. Přesto má neobyčejnou schopnost vytvářet a ovládat velké kamenné golemy a vidět svět jejich očima.

  akční hra ve virtuální realitě

  POD ROUŠKOU TAJEMSTVÍ
  Může je používat k prozkoumání obrovského opuštěného města, kde jde sbírat poklady a artefakty, a zároveň postupně odhalovat něco, co je skryto pod rouškou tajemství. Spojení mezi městem a jeho rodinou. Jako bonus najdete v krabičce ke stažení hudební předehru ke hře s názvem “Echoes of the First Dream”.

  golem vr
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Golem!