Gord - Deluxe Edition
PS5

999
Nákupem získáte 40 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Fantasy, Budovatelské, Survival
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 54349
Hra také dostupná pro:  XSX
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 320 Kč

nebo

 400 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Gord je temná dobrodružná strategická hra žánru fantasy určená pro jednoho hráče, zasazená do nehostinných, zpustlých zemí inspirovaných slovanskou mytologií. Abyste přežili v obležení odporných stvůr, budete muset rozšiřovat svoje hradiště. Abyste ale zvítězili, budete muset porazit temnotu číhající za palisádami. Velte kmeni Úsvitu a veďte dobyvačnou výpravu, která určí budoucí podobu celého království.
  OBSAH EDICE
  - hra Gord
  - artbook v měkkých deskách
  - kód ke stažení soundtracku
  - dodatečný scénář „Hold Your Ground“
  Gord - Deluxe Edition (PS5)

  DOBRODRUŽNÁ STRATEGIE V TEMNÉM FANTASY PROSTŘEDÍ
  Veďte příslušníky kmene Úsvitu na jejich cestě hluboko do zapovězených zemí. Plňte úkoly, které budou utvářet jejich osobnost, ovlivňovat jejich duševní zdraví a rozhodovat o osudu jejich společenství. Zajistěte přežití svých poddaných v ponurém fantasy světě inspirovaném slovanským folklórem.
  Gord - Deluxe Edition
  JEDINEČNÁ BUDOVATELSKÁ HRA S PRVKY SIMULACE PŘEŽITÍ
  Vztyčujte palisády, stavte budovy a postupně rozšiřte svoje hradiště ze skromné osady v impozantní pevnost. Přežití ale nebude snadné. Vašim poddaným bude neustále hrozit nebezpečí ze strany nepřátelských kmenů, hrůzných monster a tajemných sil číhajících v okolních lesích.
  strategie
  ŠIROKÁ ŠKÁLA ÚKOLŮ
  Při plnění úkolů budete opouštět bezpečí hradiště z mnoha různých důvodů, například abyste zabránili hrozící pohromě nebo vyřešili osobní záležitost některého z poddaných. Hlavní cíle každého scénáře budou určovat další směr vyprávění, zatímco v rámci vedlejších úkolů a náhodných setkání se budete vydávat do útrob divočiny, abyste lovili legendární stvoření, odhalovali tajemství Prastarých nebo eliminovali smrtící zhoubu. V každém případě očekávejte nečekané.
  slovanské
  VLASTNÍ, PROCEDURÁLNĚ GENEROVANÉ SCÉNÁŘE
  Uzpůsobte scénář svým představám, vybírejte z široké škály možností a pokuste se dosáhnout vítězství bez ohledu na okolnosti. Jděte na to zlehka nebo si uložte nesplnitelnou výzvu – upravit můžete téměř cokoliv. Vybírejte z rozličných hlavních cílů, zvolte velikost úrovně, intenzitu nepřátelských útoků, prostředí, ve kterém budete hrát, typy protivníků, kterým budete čelit, počáteční zdroje, a dokonce i nepřízeň počasí. A samozřejmě nezapomeňte na hrůzy…
  fantasy
  DOPADY SYSTÉMU PŘÍČETNOSTI
  Zdravé obyvatelstvo je ve hře Gord klíčem k přežití. Každá událost v životě vašich poddaných – od nemoci přes hlad až po smrt někoho blízkého – může ovlivnit úroveň jejich příčetnosti. Pečlivě ji proto sledujte, protože jakmile příčetnost poddaného dosáhne kritického bodu, zhroutí se nebo vám i dočista vypoví poslušnost.
  Gord
  PRONÁŠEJTE MOCNÁ ZAKLÍNADLA
  Potěšte bohy modlitbami a oni vám možná na oplátku propůjčí schopnost sesílat kouzla. Zaklínadla se liší svou povahou – některá jsou útočná, jiná obranná – ale všechna pomáhají naklonit dění na bitevním poli ve váš prospěch. Skryjte určitou oblast před zraky nepřátel, ovládněte hrozitánské bestie nebo obraťte nesvatý hněv proti všem, kteří se vám odváží postavit.
  Gord - Deluxe Edition
  ODHALUJTE TAJEMSTVÍ SVĚTA NA STRÁNKÁCH KRONIKY
  Kronika přibližuje historii světa Gord, ve kterém se mísí reálná slovanská mytologie s temnou fantasy. Stránky vytržené z kroniky jsou rozeseté napříč celým herním světem a poskytují zapáleným hráčům další výzvu spojenou s jejich hledáním. Čím víc stránek najdete, tím víc se toho dozvíte o původu bohů, prastarých frakcích nebo tajemných zaříkávačích.
  strategie
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

doom, doom30, doomslayer, 30years
funkopopcz, funkopopaddict, funkocz, popfigurky, darek
playstationslim, ps5, playstation, playstation5
polstar, doplnkydobytu, doplnkydodomu, blackfridaycz
cyberpunk2077, cyberpunk, nightcity, komiksycesky
funkopopcz, sberatelskefigurky, funkopop