Grand Ages: Medieval - Limited Special Edition
PC

499
Nákupem získáte 5 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Real-time strategie
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  LIMITOVANÁ EDICE OBSAHUJE
  - DLC Camelot a Ancient Wonders
  - soundtrack
  - plakát s technologickým stromem

  Povyšte od starosty obyčejné vesničky na pokraji ničeho, až k samotnému vládci celé Evropy. Hrát můžete v klasické příběhové kampani, dle svých vlastních pravidel ve free play módu a nebo můžete prověřit své dovednosti v multiplayeru až pro 8 hráčů.  STŘEDOVĚK NESKONČIL, STŘEDOVĚK TRVÁ
  Píše se rok 1050. Počátek vrcholného středověku. Vývoj Evropy nabral nesmírné obrátky a její populace se rozpíná prakticky po celém kontinentu. Nové hranice jsou prozkoumány, osady založeny a obchodní cesty stanoveny. Stáváte se vůdci jedné z těchto osad a je pouze na vás, zda zvládnete svůj lid dovést ke slávě.

  PEČLIVĚ BUDUJTE
  Prozkoumávejte rozsáhlý svět, shromažďujte zdroje, poznávejte nové osady a využijte všechny vaše obchodní znalosti k expanzi a bohatství. Objevujte nová města, vytvářejte nové technologie a braňte své obchodní cesty proti útokům barbarů. Až se budete cítit dostatečně silní, můžete se vrhnout dobýt Evropu a vybudovat nové impérium.

  Grand Ages: Medieval - Limited Special Edition

  MYSLETE DOPŘEDU
  Herní svět má přes obrovských 30 miliónů kilometrů čtverečních. Pečlivě plánujte kde postavíte svá důležitá města a stále myslete na obranu svého království proti nepřátelům a barbarům. Pro obchodování a pěstování slouží 20 různých druhů zboží, u kterého musíte dbát na to, co zrovna vaši lidé a vojáci potřebují.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (1)

  • Fulda

   Nevíte někdo jestli se pracuje na češtině?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Grand Ages: Medieval - Limited Special Edition!