Grand Theft Auto V - Premium Edition
XBOX

(1x)
999
Nákupem získáte 29 kreditů
 • 999 Kč
  Skladem
+ DÁREK K OBJEDNÁVCE
Odznak k 20. letům Xzone
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Mafiánské
Hra také dostupná pro:  PS4
 • Grand Theft Auto V (GTA V) přináší ultimátní zážitek otevřeného světa díky celé řadě vylepšení včetně vyššího rozlišení a detailnější grafiky, dále hustější dopravy, větší dohlednosti, vylepšené umělé inteligence a také pokročilých efektů počasí a poškození.

  PREMIUM EDITION OBSAHUJE
  - hru Grand Theft Auto V s příběhovou linkou a přístupem k neustálace se vyvíjejícím Grand Theft Auto Online
  - všechny existující dodatky ke hře, tedy The Doomsday Heist, Gunrunning, Smuggler's Run, Nikers a mnoho dalších
  - Criminal Enterprise Starter Pack, což je nejrychlejší cesta, jak nastartovat svou kriminální kariéru v Grand Theft Auto Online


  VÁŠ PÍSEČEK

  Los Santos - rozlehlá, sluncem zalitá metropole plná samozvaných guru, hvězdiček a vyčpělých celebrit. Kdysi chlouba Západu, nyní, v době nejisté ekonomiky a laciných reality show město snažící se udržet nad hladinou. Uprostřed toho zmatku se nacházejí tři velmi odlišní zločinci, kteří riskují svůj život v sérii drzých a nebezpečných loupeží.

  KAM OKO DOHLÉDNE
  Největší, nejdynamičtější a nejrozmanitější otevřený svět, co byl kdy vytvořen, je nově rozšířen o novou vrstvu detailů. Grand Theft Auto V v sobě mísí vyprávění příběhu a hratelnost zcela novými způsoby; hráči opakovaně vstupují a vystupují do a ze životů tří hlavních hrdinů hry, a tak prožívají spletitý příběh ze všech jeho stran.

  GTA ONLINE
  Grand Theft Auto V pro systémy nové generace obsahuje také neustále se vyvíjející Grand Theft Auto svět - Grand Theft Auto Online. Prozkoumávejte obrovský svět nebo stoupejte po žebříčku zločinců. Spojte se s dalšími hráči při různých prácičkách za peníze, nakupujte nemovitosti, auta a vylepšení vaší postavy, také se můžete utkat v tradičních módech nebo vytvářet nový obsah a ten sdílet s komunitou Grand Theft Auto.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (4)

Hodnocení 10/10

Vysypaný sandbox, kde každé zrníčko písku představuje jednu věc, kterou můžete dělat. Je to zábava, herní nebe a (prozatím) nejlepší hra roku.   Přečíst celou recenzi

Hodnocení 10/10

GTA V nabízí úžasný svět plný aktivit, zajímavý příběh a na nových konzolích se cítí jako doma. Když k tomu připočítáte ještě GTA Online, tak se není o čem bavit. Pokud jste nehráli pátý díl na PS3/X360 a máte novou konzoli, tak neváhejte.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 10/10

Božská, úžasná, perfektní, must have.Kdo nehrál GTA V, měl by tak bezpodmínečně učinit.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 10/10

  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

I po 7 letech je to jedna z nejlepších her!