Guitar Hero IV: World Tour
PC

(2x)
399
Nákupem získáte 16 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Párty, Hudební
 • Čtvrtý díl v hlavní sérii hudebních her od Activision, který přinese nově hru na bicí a zpěv, Music studio pro vytváření a uploadování vlastních skladeb do GHTunes (ostatní hráči je pak mohou stahovat, nebo jen poslouchat), velké množství nových skladeb, Band mód s online podporou pro čtyři hráče a tradiční zpracování kytarové hry. Hra bude obsahovat editor vlastních skladeb a možnost jejich sdílení přes internet, pokud by vám tedy nestačily ty od skupin Van Halen, The Eagles, Linkin Park či Sublime. A proč čtyřka nese podtitul World Tour? Protože si to v ní konečně budou moci proti sobě rozdat dvě rockové skupiny z opačných koutů světa v novém online módu až pro osm lidí naráz. Balení neobsahuje kytaru. Ovládá se na klávesnici.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • gloher

   zkousel si reinstalaci?

  • MCŠkotys

   Mám takový menší problém s hrou.....nwm proč ale když si chci upravit mého kytaristu tak mi to vypadne na plochu a přestane pracovat...to samé to dělá v kariéře....některé písničky se mi prostě nenačtou a tím pádem mi kariéra nejde hrát....vždy mi to vypadne

  • Olin

   proč na to nikde nejsou ke stažení písničky

  • Olin

   kde se dá k tomu dokoupit guitar ? A nebo jeslti pude ta z jinech verzí nebo z PS a tak

  • S.O.G.

   Chci se zeptat jestli mi tahle hra půjde když mám windows xp procesor 2.1 GHz,a grafickou kartu Radeon x1300 series.s 256 MB .

  • Tychty

   lidi podte na multak icq: 385 381 167
   e-mail: Tychty@seznam.cz

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Hra která zabaví na hodně dlouhou dobu už jenom proto že je jediná na PC...a to nemluvím o tom že je to jedna z nejlepších her tohoto typu.

Vymakaná hra moje snad nejoblíbenejší doporučuji kytarystům a těm co mají rádi hudbu je to parádní hra