Hannah Montana: The Movie
PC

99
Nákupem získáte 1 kredit
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
 • Vkroč do utajovaného dvojího života Miley Stewart a Hannah Montany z filmu Hannah Montana! Připoj se k Hannah Montaně a užívej si života rokové hvězdy! Mezitím se seznamuj s životem obyčejné farmářské holky Miley Stewart a prozkoumej svět, který za sebou nechala v Tennessee. Přizpůsob šatník Hannah a Miley k outfitům, které znáš s filmu nebo seriálu. Pusť se do plnění úkolů, které sahají až za hranice filmového plátna. Zpřístupni si hraním novou hudbu, doplňky a koncertní místa. Zažij to nejlepší z obou světů!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (7)

  • €ŁĐ@

   Myslím že hra by měla být v češtině a mělo by tu být napsáno že není, ale vemte v potaz, komu jste tu hru koupily?? 6ti leté holce? Ta by měla co dělat i kdyby to bylo česky, ovládání není úplně dobré a lehké... Já jsem už straší teen holka a problém s tou hrou nemám, protože vám stačí základy angličtiny aby ste věděli co máte dělat, s hrou jsem spokojená, je chytlavá, a to i když jsem ji hrála několikrát a jelikož není lehké dojít na konec, hned neomrzí...

  • ****Enoušek******

   ahoj jak mám hannah nebo miley obléct děkuji

  • Lovkyne

   Vetsi blbos jsem nehrala.prvni dve urovne a chtelo se mi zvracet.Fuj

  • crazy

   hra ma akorat cesky manual

  • bára

   já jsem u své hry češtinu nenašla, pouze v češtině je letáček s manuálem,
   hru jsem si koupila poté co v kině dcera dostala letáček, kde bylo možné hru si koupit za 499, předpokládala jsem, že v čestině hra bude, ale nyní jsem zklamaná a příjde mi to jako dost velký podraz a proto si v xzone již žádnou hru nekoupím!!!
   mělo být na tom letáku uvedeno, že hra v češtině není

  • nicol

   Ahojky hra v češtine je a je doost dobra!!

  • Kitinka

   Prosím vás, chtěla bych se zeptat jestli je ta hra v češtině, nebo aspoň jestli tam jsou titulky v češtině? Je to docela nutné. Díky za odpověď.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Hannah Montana: The Movie!