Heavy Rain & Beyond Two Souls Collection
PS4

(1x)
899
Nákupem získáte 18 kreditů
array(1) { ["PS4"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "24111" ["cena"]=> string(3) "899" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "4" } }
 • 899 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 90 Kč

nebo

 110 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách (kromě Loun)
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Dva příběhy plné emocí nabízí dvojice her od slavného francouzského studia Quantic Dream. Vše zde závisí na vašich rozhodnutích a vašich skutcích. Každý příběh se může odvíjet a dopadnou odlišně.

  Obě hry se dočkaly zásadně vylepšené grafiky do Full HD rozlišení a ostřejších textur.

  Heavy Rain & Beyond Two Souls Collection (PS4)
  BEYOND: TWO SOULS
  Hra je s českými titulky
  Vžijte se do kůže Jodie Holmesové, ženy spojené s nadpřirozenou bytostí, a ovládněte tajemné síly. Vydejte se na emocemi nabité psychologické dobrodružství a zjistěte, co se doopravdy skrývá na druhé straně.
  Hit z roku 2013 nyní obsahuje i možnost prožít příběh v chronologickém pořadí, extra mise původně vydané jako doplňky a také další příběhové linie.
  HEAVY RAIN
  Hra je v angličtině
  V roli čtyř různých postav se v tomto napínavém psychologickém thrilleru pokusíte odhalit identitu tajemného origami vraha. Váš příští tah si však pečlivě naplánujte. Každé vaše rozhodnutí může ovlivnit vývoj hry, a dokonce rozhodnout o tom, kdo zemře a kdo bude žít. Jak daleko dokážete zajít pro záchranu toho, koho milujete?

  trailer z PS3 verze hry
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (13)

  • Eliška Vránová (Xzone)

   Cimba: Zdravím, hra Beyond Two Souls obsahuje CZ titulky, Heavy Rain je pouze v angličtině.

  • Cimba

   Dobrý den, prosím jak je to s češtinou? Obsahují obě hry CZ? Děkuji předem za odpověď

  • Jakub

   Tak bohužel s tím DLC http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=heavy-rain-na-ps4-neobsahuje-dlc-epizodu-taxidermist-hif6

  • Trenak

   Tak co je to za kolekci když jedna hra má CZ a druhá ne? Chtěl jsem to koupit ale zatím na to drbu a počkám..

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   pepa: K tomu se nám bohužel nepodařilo dohledat informace, ale předpokládáme že ano. Není důvod, proč by chybělo.

  • pepa

   Bude Heavy rain obsahovat i dlc Taxidermist?

  • Lukáš

   Beyond na PS4 vyšla, ale pouze na PSN a češtinu má :)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Speedy100: Zatím není oznámena ani pro jednu hru. U Beyond se čeština předpokládá, díky počeštěné PS3 verzi.

  • Speedy100

   Dobrý den.

   Je oznámená čeština pro obě hry, nebo se to zatím neví?Díky za odpověď

  • Lukáš

   No, já pořád doufám, že češtinu dodělají, jako u Uncharted.

  • lordinatoRRR

   Paráda, na tohle jsem čekal ! :)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Lukáš: Zatím bohužel ne. Moc nadějně to nevypadá.

  • Lukáš

   Dobrý den,
   jsou nějaké zprávy o češtině k Heavy Rain? Děkuji.

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

HEAVY RAIN:
Následující recenze se týká pouze Heavy Rain (neobsahuje spoilery).

O zahrání Heavy Rain jsem snil už od okamžiku, kdy vyšla na starší generaci PS. Jelikož jsem vlastnil XBOX 360, jen jsem doufal, že jednou vyjde na PC, což se nestalo. A když jsem se dozvěděl, že Heavy Rain má vyjít na PS4 jako remaster, byla pro mě koupě nové generace PS jasná volba.

Příběh HR se těžko recenzuje. Jedná se o interaktivní film, kdy každá vaše volba má následky. Nejde ani moc rozebírat příběh, pokud nechcete mít zkaženou zápletku (jako jsem to měl já, když jsem se v jedné neohrabané recenzi dozvěděl dost klíčové informace, které recenzent omylem (?) prozradil). Každopádně příběh je jedno veliké plus. A jsem rád, že děj nesklouzl podobně jako u předchozí hry Fahrenheit do fantazmagorie, jako tomu bylo v poslední čtvrtině hry (ale i tak mám Fahrenheit jako hru rád). Tísnivá surová atmosféra se čtyřmi uvěřitelnými postavami, které si oblíbíte hned od prvního momentu.

Ovládání a kamera jsou někdy dost chaotické a když chcete sebrat například nějaký předmět, který zrovna kamera nesnímá, je to někdy doopravdy o nervy. Ne jednou se mi stalo, že jsem se točil dokola na místě jako idiot a snažil se najít správný úhel kamery. Nemluvě o tom, že někdy vás doopravdy talčí čas a v některých pasážíš se doopravdy zapotíte. Můžete si sice změnit úhel, ale ani to někdy nepomůže.

Proti QTE zde nic nemám, zde to opravdu sedí a i když to vypadá jako lehký úkol, ne vždy se vám určitý úkol povede. Hra s tím ale pracuje i tak, pokud v čas neuhnete ráně, nevadí, scéna pokračuje dál (a při druhém hraní se můžete dočkat druhého konce scény, když uděláte něco jinak). Zní to šíleně a zmateně, ale kdo HR hrál, pochopí, co tím chci říct. Kdo HR zatím nehrál, musí mě pochopit, že je děsně těžké recenzovat něco, aniž by bylo vyzrazeno něco podstatného.

Suma sumárum: HR má spoustu silných momentů, je příběhově doopravdy vypracovaný do posledního detailu a někdy ho zlobí kamera. Tento titul mě přetáhl z XBOXU na Playstation 4. Závidím všem, kteří jej ještě nehráli a mají tu možnost zahrát si ho poprvé.

BEYOND - TWO SOULS
Následující recenze se týká pouze BEYOND - TWO SOULS (neobsahuje spoilery)

K čemu přirovnat Beyond? Ke konci Fahrenheitu a filmu pro náctileté, kde dospívající dívka řeší věci, které k pubertě patří. Příběh je nejslabší článek celé hry. Snad lze prozradit, že hlavní hrdinka je od narození propojena s entitou, která ji chrání před vším, co se jí snaží ublížit... cca... víc neprozradím. Přeskakování děje alá Memento je dobrý nápad, ale někdy jsem se ztrácel a některé kapitoly mi přišli jako absolutně navíc a jen sloužili pro natažení děje. Škoda, David Cage měl určitě na víc.

Graficky remaster vyšel povedeně, na Page se hezky kouká a jako herečka mi nikdy nevadila, Defoe si je také podobný. Nemám ovšem možnost porovnávat s původní PS3 verzí, takže zůstanu jen u toho, že grafika je docela líbivá.

Ovládání samotné Page není špatné (možná o chlup lepší než u HR, ale ne zase o tolik), s čím jsem měl problém, bylo ovládání ducha, který si někdy žil vlastním životem a na moje ovládání nereagoval tak, jak jsem si přál, proto mi několikrát utekl klíčový moment, kdy jsem se chtěl rozhodnout tak a duch prostě kroužil okolo a ne a ne udělat to, co jsem chtěl.

Mrzí mě, že není více možností na výběr (po každé kapitole se vám ukáže, kolik hráčů se rozhodlo stejně jako vy), oproti HR tak vypadá Beyond jako chudší bráška. S tím je spojené i interakce s předměty, kdy se vám ukže na monitoru jen bílá tečka. Tu klidně můžete přehlédnout a to mi přijde hloupé. Ovšem autoři tvrdí, jaká je to velká inovace. Omyl.

Suma sumárum: BTS není špatná hra. Pokud jí dáte šanci a přehlédnete všechna předvídatelná klišé v příběhu, horší ovládání ducha, chudší možnosti výběru a nejste vyloženě na hlavní dva herce vysazení v negativním slova smyslu, budete se dobře bavit, jako já. Mohlo to dopadnout lépe, ale (popravdě) i hůř.