Hell Let Loose
PS5

699
Nákupem získáte 21 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: FPS, 2. světová válka, WW2
Typ hry: Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 61087
 • Staňte se součástí neustále se rozšiřujícího světa hardcore střílečky Hell Let Loose viděné z vlastního pohledu, která je zasazená do období druhé světové války a která umožňuje rovné stovce hráčů zapojit se do impozantních bitev na dynamicky se měnící frontové linii s pěchotou, tanky i dělostřelectvem a navíc i s unikátní metahrou zaměřenou na problematiku omezených zdrojů, inspirovanou žánrem real-time strategií.

  Zúčastněte se nejznámějších bitev západní fronty, včetně vylodění na pláži Omaha, bojů o francouzské město Carentan nebo belgickou vesnici Foy a dalších, a prožijte konflikt zcela nového rozměru, ve kterém bojišti dominují rachotící tanky, ve kterém dění na frontě závisí na včasném zásobování a ve kterém nejste nic než pouhé kolečko v kolosálním válečném tažení skládajícím se ze všech dostupných vojenských prostředků.

  EPICKÉ VÁLČIŠTĚ

  Vstupte na bitevní pole ve hře padesáti hráčů proti padesáti na obrovských mapách a vyberte si jednu ze čtrnácti hratelných tříd v rámci pěchoty, průzkumu nebo obrněných jednotek, z nichž každá disponuje jinými zbraněmi, dopravními prostředky i vybavením. Hrajte za důstojníka, průzkumníka, kulometčíka, zdravotníka, ženistu nebo třeba velitele tanku a poznejte každou stránku boje za druhé světové války.
  Hell Let Loose
  REALISTICKÉ BOJIŠTĚ
  Hra obsahuje víc než devět rozsáhlých map vymodelovaných podle skutečných dobových průzkumných fotografií i moderních satelitních snímků, přičemž celé bojiště je rozděleno do velkých sektorů určených k postupnému obsazení, čímž vzniká intenzivní, neustále se měnící herní zážitek, ve kterém dvě skupiny padesáti hráčů stojí proti sobě v boji na život a na smrt na polích, mostech, v lesích i ve městech. Poté, co některý sektor obsadíte, získá vaše strana jeden ze tří možných zdrojů (munici, palivo nebo lidské zdroje) představujících základní kámen komplexní metahry, která dokáže ovlivnit cestu vašeho týmu k vítězství.
  Hell Let Loose
  HARDCORE HRATELNOST
  Hell Let Loose vás bez lítosti vysadí na některém z více než devíti známých bojišť druhé světové války. Každý historický dopravní prostředek, zbraň i uniforma jsou do detailu vymodelované a všechny střety jsou stejně surové a krvavé jako tehdy. Bitvy se odehrávají na obrovských mapách vytvořených podle míst skutečných bojů, zrekonstruovaných do ohromujících podrobností v Unreal Enginu 4 s pomocí archivních leteckých fotografií a moderních satelitních snímků.
  druhá světová válka
  BOJUJTE SPOLEČNĚ – ZVÍTĚZTE SPOLEČNĚ
  V Hell Let Loose nejde o váš poměr počtu zabitých nepřátel k počtu vlastních úmrtí – středobodem hratelnosti tu je týmová spolupráce a vzájemná komunikace je zásadní. Hráči spolupracují pod vedením svých důstojníků a svého velitele s cílem ovládnout strategická místa bojiště a podmanit si protivníka. Hell Let Loose je hra, která vyžaduje týmovou spolupráci a komunikaci nejenom kvůli vítězství, ale i kvůli samotnému přežití.
  multiplayer střílečka
  UNIKÁTNÍ METAHRA
  Doprovodná metahra spočívající v obsazování sektorů vyžaduje po týmech provádět za pochodu zásadní taktická rozhodnutí ohledně toho, kde zaútočit a kde se bránit. Spravujte omezené zdroje a zásoby, přivolávejte s nimi speciální pomoc, bombové nálety, nové dopravní prostředky nebo kulometné nálety, posilujte opěrné body nebo napadněte nepřátele z boku. Strategie je klíčem k úspěchu.
  tankové bitvy
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Hell Let Loose? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

dopravazdarma, dorucenizdarma
Instagram
dopravazdarma, dorucenizdarma
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet
rekonstrukce
tombraiderremastered, tombraider, laracroft