Heroes of Might and Magic I - V
PC

559
Nákupem získáte 17 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: Fantasy, Tahové
 • V novém světě, Ashanu, je sňatek královny Isabely přerušen démony z armády vojevůdce Agraela. Isabela musí překonat nesnáze a vybudovat armádu pro boj s Agraelem.
  Kompletní kolekce pěti dílů všeobecně uznávané a světově úspěšné tahové strategie s nádechem RPG prvků. Objevte všechny rysy a vlastnosti, které jsou pro tuto sérii specifické - působivý scénář, atraktivní frakce, revoluční taktický bojový systém a další.

  Heroes of Might and Magic I (anglicky)Král, otec Morglina Ironfista, byl zabit a jeho trůn padl do nepovolaných rukou. Pronásledovaný Morglin musí uprchnout ze své vlasti do nezmapované magické země Enroth, o níž bojují tři válečníci. Střet o nadvládu vypukne co nevidět.

  Heroes of Might and Magic II (anglicky)Po Morglinově smrti se jeho synové Roland a Archibald utkávají o enrothský trůn. Jakmile se boj o trůn rozhodne, střetnou se ještě o celé království.

  Heroes of Might and Magic III (české titulky)Král Erathie Nicholas je zavražděn a proměněn v nemrtvého vojevůdce. Jeho dcera Catherine vybuduje armádu. Bojuje s démony a nekromanty a osvobodí svého otce z nemrtvého těla.

  Heroes of Might and Magic IV (český dabing)Erathie je zničena obrovskou explozí. Uprchlíkům se však podaří uniknout portálem do dalšího světa, Axeothu.

  Heroes of Might and Magic V (český dabing)
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (9)

  • Patejl

   Jak je to s HOMAM 4? Originální česká verze měla ten problém, že nebyla spustitelná v 64bitových Windows. Je to už v tomhle vydání opraveno nebo ne?

  • trotlman

   Pokud vím, tak na abecedě her je čeština od Gremlina do prvního a druhého dílu.

  • Gremlin

   cau Bilbo, to je let :-) Je jen opravuji, cestina v hrach Heroes I a Heroes II Gold byla oficialni. Akorat to prave bylo za casu 3DO/New World Computing. Kdyz Ubisoft kupoval znacku Heroes od 3DO, tak holt to mel bez ceskych verzi H1+H2.

  • Sorrow

   2 draconex: Ano to je možné, protože jsi hrál serii, na jejíž lokalizaci jsem se podílel (ještě pod nickem Bilbo) spolu s Gremlinem a mnoha dalšími nadšenci a která byla neoficiální, i když schválená 3DO a vyvíjela se paralelně s oficiální kolalizací Heroes IV, na které jsme také pracovali. Více určitě najdeš v archivu Gremlinových stránek na http://heroes5.kvalitne.cz/

  • Anthrax

   Zřejmě proto, že čeština nebyla oficiálně součástí hry.

  • draconex

   Co si pamatuju, tak Heroes 1 i 2 jsem hrál určitě v češtině... proč jsou tady v AJ?

  • Anthrax

   Heroes of Might & Magic I (aj)
   Heroes of Might & Magic II Gold (aj)
   Heroes of Might & Magic III Complete (č. titulky)
   Heroes of Might & Magic IV Gold (č. dabing)
   Heroes of Might & Magic V Gold (č. dabing)

   Minimální konfigurace:
   Windows 2000, XP, 1500MHz CPU, 1024MB RAM, 128MB grafická karta, 3.00GB na HDD, DVDROM.

  • Tomáš Pavlata

   Obsahuje 5 her a 7 datadisků

  • Garion

   Obsahuje kolekce i datadisky ke vsem hram? Zajimaji me zejmena datadisky k Heroes V.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Heroes of Might and Magic I - V!