House of the Dead III
PC

(1x)
299
Nákupem získáte 3 Kredity
Štítky: FPS, Hororové
 • Z nehlubších a nejtemnějších koutů vylezly masožravé mrtvoly a zombie, aby vás opět pronásledovaly na každém kroku. V House of Dead III hráč čelí nemrtvým s brokovnicí v ruce a objevuje post-apokalyptické prostředí plné neúprosného teroru. Je vystaven hrůzostrašným zombiím, které se na něj valí ve vlnách a posunují příběh, odkrývají nová tajemství a skrytá území. Na cestě mu bude dělat společnost osvědčená brokovnice, která se bude náramně hodit především proti mnohonásobné přesile hnisajících nemrtvých. K dispozici budete mít různé nové zbraně, s jějích pomocí zvládnete na jeden výstřel sejmout i několik nepřátel najednou. Hlavní hrdina úplně první hry - Thomas Rogan - v příběhu House of the Dead III zmizí. Pátrat po něm bude jeho dcera Lisa. Nebude na to tak úplně sama. Měla by se totiž dát dohromady s otcovým bývalým kolegou. Bude to boj o přežití. Tentokrát bude hrát ve hře důležitou roli čas. Zahrát si budete moci buď sami, anebo s jedním kamarádem.

  Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Akční cena 299 Kč (běžně v obchodech 999 Kč) je kusově omezená.

  Z nehlubších a nejtemnějších koutů vylezly masožravé mrtvoly a zombie, aby vás opět pronásledovaly na každém kroku. V House of Dead III hráč čelí nemrtvým s brokovnicí v ruce a objevuje post-apokalyptické prostředí plné neúprosného teroru. Je vystaven hrůzostrašným zombiím, které se na něj valí ve vlnách a posunují příběh, odkrývají nová tajemství a skrytá území. Na cestě mu bude dělat společnost osvědčená brokovnice, která se bude náramně hodit především proti mnohonásobné přesile hnisajících nemrtvých. K dispozici budete mít různé nové zbraně, s jějích pomocí zvládnete na jeden výstřel sejmout i několik nepřátel najednou. Hlavní hrdina úplně první hry - Thomas Rogan - v příběhu House of the Dead III zmizí. Pátrat po něm bude jeho dcera Lisa. Nebude na to tak úplně sama. Měla by se totiž dát dohromady s otcovým bývalým kolegou. Bude to boj o přežití. Tentokrát bude hrát ve hře důležitou roli čas. Zahrát si budete moci buď sami, anebo s jedním kamarádem.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Slawis

   tohle sem hral na automatu v Itálii :)

  • Poušip

   Obstojná grafika doprovázená dobře nabroušenou rychlou akcí.Trochu styl napodobující time crisi,Tak zhruba takhle.Já celkově hodnotím 70%.Na svůj styl a žánr hry,je to jeden z mála obstojných kousků na trhu..

  • Poušip

   jo a to je od Poušipa

  • Anonym

   tohle mě sedí!!!Pařba číslo 1!!!

   :-¨'

  • pica

   neni to zas spatna hra

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení


House of the Dead 3 je jen oddychovkou na jeden zátah, místy i docela zábavná (hlavně při zabíjení bossů), ale nehorázná krátkost ji sráží na kolena,kdyby měla hra za něco opravdu stát, musela by být alespoň 10x delší. Pokud máte rádi podobné hry, sáhněte raději po starších dílech, které mají sice horší grafiku,ale zato jsou propracovanější.