iBomber Defense Pacific (PC) DIGITAL
Digital

149
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 7161
 • Victory Points, Perky a Statistiky Získávejte victory points a použijte je na vylepšení vašich věží. Specializujte vaše věže pro dosažení větší celkové palebné síly. Vyhrávejte perky (můžete jich odemknout a využít 12). Zvyšujte vaši hodnost (můžete získat 14 hodností). Sledujte vaše statistiky (můžete sledovat 20 statistik). Pokuste se získat všech 25 achievementů. Soupeřte s vašimi přáteli ve všech misích z kampaně a ve dvou bonusových misí, díky žebříčku nejlepších na Steamu. Díky plné podpoře Steam Cloudu si můžete vzít svoje uložené pozice všude s sebou. Úplně nové zbraně: Vyzkoušejte plamenomety, rakety a individuální míření jednotlivých věží. Postavte pumovnice a shazujte bomby nebo hlubinné miny přímo na nepřátele. Využívejte bomby k objevování skrytých cílů na mapě. Úplně nové taktiky: Zakopejte se, zakopejte vaše věže, abyste zvýšili jejich palebnou sílu a odolnost, ale pozor, snížíte tím jejich dohled. Překvapivé útoky, dávejte pozor na nepřátelské nečekané přepady z džungle nebo z moře. Kombinované kanóny, rakety, radarové věže pro zvýšení vaší palebné síly. Použijte plamenomety, abyste způsobili poškození a hrůzu v řadách nepřátelských jednotek. Házejte bomby, abyste zasáhly vaše nepřátele shora. Zaměřte se na zdosažení sekundárních úkolů ve všech úrovních.

  iBomber se přesouvá do Pacifiku, na jehož pobřeží budete bojovat s úplně novým nepřítelem o svoji svobodu.

   

  iBomber Defense Pacific posouvá žánr tower defense na úplně novou úroveň a způsobí, že budete mít pocit, jako byste byli přímo součástí této úžasné akce. iBomber Defense Pacific přináší úplně nové taktiky, úplně nové strategie, úplně nové mapy, úplně nové zbraně a úplně nové nepřátele.

   

  Hlavní vlastnosti:

   

  Victory Points, Perky a Statistiky Získávejte victory points a použijte je na vylepšení vašich věží. Specializujte vaše věže pro dosažení větší celkové palebné síly. Vyhrávejte perky (můžete jich odemknout a využít 12). Zvyšujte vaši hodnost (můžete získat 14 hodností). Sledujte vaše statistiky (můžete sledovat 20 statistik). Pokuste se získat všech 25 achievementů. Soupeřte s vašimi přáteli ve všech misích z kampaně a ve dvou bonusových misí, díky žebříčku nejlepších na Steamu. Díky plné podpoře Steam Cloudu si můžete vzít svoje uložené pozice všude s sebou. Úplně nové zbraně: Vyzkoušejte plamenomety, rakety a individuální míření jednotlivých věží. Postavte pumovnice a shazujte bomby nebo hlubinné miny přímo na nepřátele. Využívejte bomby k objevování skrytých cílů na mapě. Úplně nové taktiky: Zakopejte se, zakopejte vaše věže, abyste zvýšili jejich palebnou sílu a odolnost, ale pozor, snížíte tím jejich dohled. Překvapivé útoky, dávejte pozor na nepřátelské nečekané přepady z džungle nebo z moře. Kombinované kanóny, rakety, radarové věže pro zvýšení vaší palebné síly. Použijte plamenomety, abyste způsobili poškození a hrůzu v řadách nepřátelských jednotek. Házejte bomby, abyste zasáhly vaše nepřátele shora. Zaměřte se na zdosažení sekundárních úkolů ve všech úrovních.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

Instagram
pokemonday, pokemontcg, pokemon, buildbattlestadium
papirovydum, lecasadepapel, moneyheist, vinyl, vinylovedesky
duna, dunepartii, arrakis, koreni, spicemustflow, korenimusiproudit
zaklinac, thewitcher, geraltzrivie, doplnkydobytu, doplnkydodomu
mrtvanevesta, corpsebride, figurky