Dead In Bermuda (PC DIGITAL)
DIGITAL

89
Nákupem získáte 3 kreditů
 • 89 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: 2D adventura, Survival
 • Starej se o svůj tým: mohou skonat hladem, vyčerpáním, chorobami, zraněním, depresí stejně jako dehydratací.Vztahy mezi charaktery se vyvíjejí! Mohou se hádat, stát se přáteli, nebo dokonce milenci.Zkoumej a Vyráběj věci, abyste vylepšili své tábořiště.Rafinovaný RPG systém běžící na pozadí: efektivita každé akce je závislá na zkušenosti, možnostech a stavu mysli daného charakteru.Průzkum: 100 oblastí mapy k prozkoumání, každá se svými vlastními výhodami, ale také pastmi.Prvek náhody: mapa, předměty, dialogy, zkušenosti a vrozené nadání charakterů se mění s každým čerstvě rozehraným příběhem.Jednoduché na hraní, těžké na přežití.
  DEAD IN BERMUDA je survival adventura s RPG prvky, ve kterém vedete tým osmi přeživších letecké havárie na podivném ostrově. Přiřaďte svým přeživším jednotlivé úkoly, získejte zkušenosti a rozviňte své zkušenosti trosečníka, zkoumejte a vyrábějte nové předměty užitečné pro vaše tábořiště, zkoumejte ostrov pro užitečné zdroje a odkryjte tajemství starověkého proroctví Atlantidy.
  Přednosti hry:
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dead In Bermuda (PC DIGITAL)!