iFluid
PC

(1x)
79
Nákupem získáte 2 kredity
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Arkáda
 • Kuchyň? Většina z nás ji během dne navštěvuje běžně, ale dokážete si představit, jaké to musí být dobrodružství pro kapku vody, která se snaží kuchyní projít?! Pociťte napětí, které prožívá kapka vody a pokuste se přežít v prostředí běžném pro člověka, ale neuvěřitelně nebezpečném pro tento přírodní element. Staňte se kapičkou , pociťte její zranitelnost. Vyhněte se absorpčním látkám a využívejte předměty jako jsou svorky na papír či pokojové rostliny, abyste dosáhli cíle... Od této chvíle už se nikdy nebudete na kapku dívat jako dřív. Už se nemůžete dočkat až se necháte unášet touto vysoce oceňovanou, zábavnou hrou společně s perličkou vody? Interakce se všemi objekty ve věrohodném, krásně provedeném, foto-realistickém 3D prostředí. Stálé nebezpečí: nenechte se absorbovat, straňte se horkých míst a vyhněte se hmyzu. Spousty dovedností k zvládnutí: skok, dvojitý-skok, ulpívání na různých površích... a množství předmětů, které můžete využívat.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (9)

  • StreetX38

   Už nic, pomohl 3 násobný reinstal

  • StreetX38

   Nejlepší by bylo, kdyby někdo , kdo to rozjede mohl tuto součást někam uploadnout, byl bych mu neskonale vděčný.

  • StreetX38

   Také jsem si stáhnul demo, líbilo se mi, tkj sem si koupil i plnou hru, ale už při demu mi to pslao, že nemůže najít 2.dll knihovny. Vyhledal jsem je etdy na internetu a stáhnl, pak hra již fungovala. Avšak při hraní plné hry to po mě chce vision71.dll, kterou ale namohu najít ke stažení a nevím, co mám dělat, máte někdo odobné problémy? Jak jste je vyřešili? nebo nevíte někdo co s tím? PS.: Mám Winy XP 32bit. sestavu na hraní mám daleko lepší, než je doporučená.

  • Pitris.92

   hmm...hrál sem jenom demo, je dobrá oddechovka a za dvě kila nekupte to :)

  • vilma

   Dobra hra, ale stejne myslim ze zapadne. Je to skoda. :-(

  • Michal

   je to taka logicka oddychovka

  • TatrankaX

   Hral sem demo a nebylo to spatny

  • byfo

   to by mohlo být hodně dobrý:)

  • Michal

   Zaujimava hra, doporucujem. Mam ju uz dlhsi cas kupenu cez Steam

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Skvělá, originální hra, která ale bohužel zapadne, a nebude se těšit takové oblíbenosti a počtu zájemců jako třeba World of Goo. Přesto, pokud se vám tyto indie hry, které mají námět a provedení nápaditější, něž spousta her za 999 kč a více, líbí, budete skvěle pobaveni a budete se divit, čím musí taková obyčejná kapka v obyčejném domě zvládnout. Takže určitě doporučuji, za 199 kč se skvěle vyplatí.