Immortals of Aveum
XSX

1 899
Nákupem získáte 38 kreditů
Štítky: FPS, Fantasy, Sci-Fi
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 53580
Hra také dostupná pro:  PS5

Bonus k předobjednávce

 • Přivolejte svou sílu, zastavte nekonečnou válku a zachraňte říše. Immortals of Aveum je střílečka s kouzly pro jednoho hráče z pohledu první osoby, která vypráví příběh Jaka, který se připojí k elitnímu řádu bojových mágů s cílem zachránit svět na okraji propasti. Osvojte si tři magické síly, sesílejte kouzla se smrtící dovedností a likvidujte legie nepřátel ve hře, která odporuje konvencím toho, co očekáváme od stříleček z pohledu první osoby.

  Jak vyrostl v bezmoci a bídě v ulicích Serenu a je takzvaným Nepředvídatelným – někým, u koho se později v životě nečekaně projeví magické schopnosti. Se svým nově objeveným potenciálem je Jak neochotně vržen do nekonečné války lidstva o kontrolu nad magií. Po staletích patové situace mezi dvěma nejmocnějšími královstvími Aveumu teď Rasharn dotlačil Lucium a jeho spojence na pokraj sil. Na obou stranách nekonečné války proti sobě stojí mocní kouzelníci a legie vojáků. Jak spolu se svým elitním řádem Nesmrtelných musí odhalit tajemství znepokojivé minulosti Aveumu, jinak nebude mít tento svět naději na záchranu.

  BUĎTE BOJOVÝMI MÁGY

  Přidejte se k řádu Nesmrtelných, ochránců-šampionů Lucia, a staňte se Jakem, elitním Triarch Magnusem. Sesílejte kouzla se smrtící dovedností a likvidujte legie nepřátel ve hře, která odporuje konvencím žánru FPS.
  Immortals of Aveum
  OSVOJTE SI MAGII
  Rychlý plynulý boj za pomoci kouzel z pohledu první osoby, který si snadno osvojíte a jehož mistrovské zvládnutí přináší uspokojení. Základem vašeho útoku i obrany bude magie. Hráči mohou kreativně využít všech tří magických sil a jsou odměňováni za chytré řetězové útoky a dobře načasované protiútoky.
  akce
  VYPUSŤTE SVŮJ ARZENÁL KOUZEL
  Odemkněte a vylepšete více než 25 kouzel a 80 talentů. Objevujte, upgradujte a vyrábějte stovky kusů kouzelného vybavení. Poté slaďte svůj herní styl se všemi třemi magickými silamia staňte se tím nejmocnějším Triarch Magnusem světa Aveum.
  střílečka
  ZACHRAŇTE SVĚT NA OKRAJI PROPASTI
  Jako takzvaný Nepředvídatelný je Jak vržen do nekonečné války mezi královstvími Lucium a Rasharn o kontrolu nad magií. Jak a elitní Nesmrtelní z Lucia musí co nejrychleji odhalit tajemství minulosti Aveumu, jinak nebude mít tento svět naději na záchranu.
  Immortals of Aveum
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Immortals of Aveum? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu