Inquisition
PC

149
Nákupem získáte 6 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: TPS
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 10321
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Píše se rok 1348. Matthew, mladý zloděj, přichází do Paříže hledat štěstí a slávu. Po nepodařené loupeži se však brzy ocitá ve strašlivém vězení Le Châtelet. Zde se setkává s bývalým templářem Jacquesem, kterého inkvizice krutě vězní a mučí. Ten těsně před smrtí Matthewa požádá, aby učinil první krok k nalezení bájného pokladu templářů… Vraťte se zpět do temného středověku a pomozte Matthewovi překonat všechny překážky, které ho na jeho cestě čekají. Ale musíte být velmi ostražití! Půjdou po vás brutální inkvizitoři, krvežízniví mučitelé a tajuplní bratři a k tomu všemu právě království zachvátila jedna z nejhorších epidemií moru... Skvělá 3D grafika v na pohled příjemných, pastelových barvách. Složitý a poutavý příběh se z hledání bájného pokladu stočí až k zápasu o holý život. Vynikající hratelnost kombinující taktické prvky utajení a boje v temném prostředí. Kompletní ponoření do středověkého světa: inkvizice, mor, mučení… Detailní prostředí: můžete sebrat desítky předmětů a potkat stovky nepřátel. 7 levelů a 15 lokací. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • stan

   pokud si hru chcete zahrát a potřebujete český návod tak ho najdete na www.madukas.estranky.cz

  • buros

   hra vypadal celkem solidne prvky ovladani jsou´vsak spatne a tak zdanlive s dobre hry nebylo nic jsou zde problemy s kamerami a to hlavne u hracske jednotky (tvuj panacek). Z vezeni jsem se dostal avsak tuto hru s prvky hodnotim 45% byt lepsi kamera prospelo by to hodne prubehu hry musim vsak oznamit ze bych vzivote za takovou hru uz nedal ani korunu!!!!

  • Fantom

   V celku dobrá hra, ale jak sem napsal Sajmon. Je tu velký problém s kamerami a tím pádem i s pohledy. Já sem na štěstí si nainstaloval hru z časopisu Score. Nedostal jsem se z vězení a tak dál nemůžu komentovat. Dal bych 3-4/10

  • Sajmon

   Zdánlivě sympatický pokus o napínavou půlakční hru. Bohužel ovládání, a sním související problém kamer, je tak tragickým problémem (nevidíte, kam jdete, kamare se při návratech neráčí otočit, směr chůze se mění dle momentáního rozmaru kamery apod.), že mě hru donutilo po dvou hodinách navždy odinstalovat a zabrečet si nad vyhozenými penězi. Čili tolik tvůrci a reklamou vyzdvihová hratelnost je v tomto světle klamem. Dávám 2/10. Nebýt zmíněný problémů, pak bych dal asi 5-8/10.

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

mistrisveta, ms2024
dopravazdarma, dorucenizdarma
Instagram
dopravazdarma, dorucenizdarma
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet
rekonstrukce