Jack Keane
Digital

219
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamKód produktu: 1004376
 • Koloniální Anglie. I přes nezanedbatelnou hrozbu vězení... Jack přijal práci, která mu způsobí nejen značné problémy, ale také vrhne světlo na záhadu z jeho dávné minulosti. Nedostatek peněz donutil Jacka přijmout kontrakt na doprovod britského tajného agenta na záhadný ostrov 'Tooth Island'. Když se Jackova loď roztříští hned po příjezdu o útesy záhadného ostrova a tajný agent se stane potravou pro netvory z džungle, je Jack zanechán, aby si s nastalou situací poradil sám.
  Na Tooth Island vládne zvláštní Doktor T, který pěstuje lidožravé rostliny a má vlastní podlé plány s Britským královstvím. A proč to vypadá, že Jacka zná, když ten si ani nepamatuje, že by někdy byl na Tooth Island? Jaké jsou plány Doktora T? A co ví o Jackově minulosti?
  A pak je tu ještě mladá a naivní Amanda, která je přímo přeplněna fanatickou touhou dokázat vlastní důležitost. Ze začátku je tato mladá dáma najata Doktorem T, aby vystopovala Jacka a zajala ho. Netrvá ale dlouho a ona začne přemýšlet, jestli je opravdu na správné straně a jestli se nemá raději připojit ke svému protivníkovi, okouzlujícímu Kapitánu Jackovi.
  Husí kůži nahánějící lov napříč nebezpečným ostrovem odkrývá tajemství obklopující Jackovu minulost a vede k velkolepému střetnutí s temným a smrtícím nepřítelem a jeho ohavnými stoupenci.
  Divoká, akční point-and-click adventura.
  Legrační a strhující příběh, obsahující spoustu narážek a odkazů na známé filmy, postavy a počítačové hry.Skvělé dialogy, přes 40 nezapomenutelných postav.Dvě hratelné postavy - občas nemotorný odvážlivec Jack Keane a atraktivní a dobrodružná Amand.Různá prostředí včetně Londýna, otevřeného moře, Kapského města a samozřejmě ostrova Tooth Island!3D úrovně prezentované v podobě klasické adventury.Poutavý příběh posouvají filmové cut-scény.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Jack Keane? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

pusheen, kocky, catsofınstagram
starwars, hvezdnevalky, obiwankenobi
studioghibli, mujsousedtotoro, doplnkydokuchyne
skladacka, stavebnice
minecraft, minecrafters, minecraftuniverse
disneylorcana, ursulasreturn, lorcanatcg