My Memory of Us (PC DIGITAL)
DIGITAL

399
Nákupem získáte 15 kreditů
 • 349 Kč Skladem
 • 399 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: České titulky, Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: 2D adventura, 2D plošinovka
Hra také dostupná pro:  PS4PC
 • V My Memory of Us vzpomeneme na přátelství mezi jedním chlapcem a jednou dívkou. Na přátelství vzniklé v těžké době. V době hrůzy, bolesti a vyloučení ze světa, kde byli lidé nuceni žít ve dvou uměle oddělených světech.
  My Memory of Us to je plošinovka s logickými prvky vyprávějící o naději a hrdinství tváří v tvář nemilosrdnému teroru. Příběh, vyprávěný sirem Patrickem Stewartem, začíná v The City - místem inspirovaném Varšavou před druhou světovou válkou. Chlapec a dívka ze dvou různých světů se setkají a bezstarostně si hrají. Když vybuchne válka, děti potřebují vaši pomoc, aby zůstaly spolu a přežily nebezpečí plynoucí z okupování jejich světa.
  DOPLŇOVAT SE NAVZÁJEM
  Jednou z nejvýznamnějších a nejjedinečnějších vlastností hry je možnost ovládat postavy samostatně nebo jako pár. Každá postava má své vlastní schopnosti – ona umí rychleji utíkat, on se umí plížit. Vzájemně si pomáhají a sdílejí své schopnosti, když utvoří pár (pár získá schopnosti postavy, která vede tu druhou). Když pracují jako tým, dokážou překonat veškerá protivenství.
  „Příběh v My Memory of Us je pro nás osobní - naši prarodiče zažili podobný útlak během druhé světové války. Hra je naší poctou jim a milionům dalších lidí, kteří v té době žili a zemřeli,” říká Mikołaj Pawłowski ze studia Juggler Games. „Když jsme se měli rozhodnout, kdo bude vypravěčem, sir Patrick Stewart byl skvělou volbou. Jeho neuvěřitelná herecká kariéra trvala skoro šest desetiletí. Od samého začátku se jeho herectví vyznačuje neobvyklou emoční hrou. Jeho talent a dovednosti zajišťují perfektní kombinaci vážnosti a naděje a jeho práce dokonale zapadá do naší hry.”
  HERNÍ FUNKCE:
  Dojemný příběh o přátelství a lásce v nebezpečné době.Nádherná kreslená grafika inspirovaná naivním uměním.Speciální mechanismus páru: ovládejte dvě postavy s různými schopnostmi a dovednostmi, nebo je ovládejte jako pár.Groteskní příběh protkaný hořkosladkým humorem.Události zobrazené ve hře jsou založené na skutečných válečných příbězích.Systém dialogů postavený na jazyku symbolických obrázků.Různé logické hádanky ve 2,5D.Mnohovrstevný příběh s hlubším významem, zasazený v historických reáliích.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí My Memory of Us (PC DIGITAL)!