Yokus Island Express (PC DIGITAL)
DIGITAL

289
Nákupem získáte 3 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "1004967" ["cena"]=> string(3) "289" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "10" } }
 • 289 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: 2D adventura, 2D plošinovka, Pinball
 • Yoku dorazil na ostrov Mokumana, aby si užil pohodu a slunné počasí během doručování zásilek v tropickém ráji!
  Bohužel starověký bůh ostrova je uvězněn v neklidném spánku a tak Yoku musí cestovat po celém ostrově a to díky unikátní kombinaci mechaniky flipperů, plošinkování a prozkoumávání otevřeného světa. Bude prožívat úžasné dobrodružství a pomáhat všem potřebným!
  Házejte s naším malým hrdinou sem a tam po tomto ohromujícím, ručně malovaném ostrově. Na vaší cestě přestavíte poštu, objevíte tajemství Ovocného oltáře a probudíte starého boha z jeho hlubokého spánku.
  Herní vlastnosti:
  PINBALLOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ V OTEVŘENÉM SVĚTĚ: Yoku’s Island Express to je netypické spojení pinballu s prvky plošinových her. Nelineární hra umožňuje aby si hráč vybral svůj vlastní postup ve hře pro řešení četných úkolů.  
  VÍTEJTE NA OSTROVĚ MOKUMANA: Prozkoumávejte dle libosti obsáhlá zákoutí ostrova, včetně tropických pláží, plných života džunglí, sněhem zasypaných hor, tajemných jeskyní a horkých termálních pramenů!
  ODEMKNĚTE ÚŽASNÉ NOVÉ SCHOPNOSTI: Pomáhejte přátelským místním obyvatelům a získáte řadu fantastických nových power-upů! Vysávejte výbušné slimáky a pomocí Noisemakera probouzejte spící vesničany.
  VTAHUJÍCÍ DĚJ: Poznejte zajímavé postavy díky četným příběhovým linkám a objevte největší tajemství ostova. Možná se vám podaří také obnovit poštu. 
  EPICKÉ BITVY S BOSSY: Připravte se na souboje s obrovskými bossy a „doručte” poslední ránu speciální kulkou. 
  KRÁSNÁ GRAFIKA: Prohlédněte si úchvatné, ručně malovaná umělecká díla zkušených výtvarníků z oblasti herního průmyslu.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Yokus Island Express (PC DIGITAL)!