Jurassic World: Evolution
PS4

999
Nákupem získáte 10 kreditů
array(1) { ["PS4"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "27255" ["cena"]=> string(3) "999" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 999 Kč Není skladem
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Sci-Fi, Budovatelské, Manažerské, Sandbox
Hra také dostupná pro:  XONE
 • Autoři veleúspěšné simulace budování zábavního parku Planet Coaster vás u příležitosti nového celovečerního filmu Jurský svět: Zánik říše zvou na tropické souostroví Las Cinco Muertes a nabízejí vám příležitost vybudovat na něm svůj vlastní dinosauří park.  PŘIVEĎTE JE OPĚT K ŽIVOTU
  Ujměte se velení nad operacemi na legendárních ostrovech ze souostroví Muertes a přiveďte k životu majestátní dinosaury, kteří v lidech vyvolávají úžas, ale zároveň i vzbuzují pocit ohrožení. Ve jménu vědy, pro zábavu nebo v zájmu bezpečnosti budujte nejistý svět, v němž si život vždy najde cestu.

  Jurassic World: Evolution

  PROTI PŘÍRODĚ
  S pomocí bioinženýrství vytvářejte dinosaury, kteří uvažují, cítí a inteligentně reagují na okolní prostředí. Pohrajte si se samotným životem a vtiskněte svým dinosaurům unikátní chování, povahové rysy i vzhled, potom je zkroťte a z peněz, které díky nim vyděláte, financujte své globální pátrání po ztracené dinosauří DNA.

  jurský svět

  STAŘÍ ZNÁMÍ
  Řiďte své impérium prostřednictvím propracovaných manažerských nástrojů nebo se výzvám na zemi i ve vzduchu postavte tváří v tvář. Rozšiřujte své ostrovy a zvolte si vlastní cestu ve zbrusu novém příběhu, ve kterém na vás čekají nejenom známé oblíbené postavy, ale také nepřeberné množství dalších prvků, kterým dala vzniknout více než dvě desetiletí existence jurské ságy.

  jurský park
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (7)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Jormy: Hra vyjde v krabičce na konzole, PC pouze digitálně.

  • Jormy

   Bude také v nabídce pro PC deluxe edice.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   osvy: 12. června vychází digitální verze a 3. července vyjde hra v krabičce na PS4 a XONE :)

  • osvy

   Dobrý den. Máme jen dotaz. 12.6. vycházi jen PC verze nebo to platí na všechny verze? Díky za odpověď.

  • Krox

   Dobrý den,
   nevíte jak to bude u krabiček s těmi 5 dinosaury, které davají u digitalních verzí za příplatek? Jestli si koupím krabičku a pak si budu muset z PSN storu koupit extra pack anebo bude kód v krabičce jenom se to zapomnělo napsat na kartu hry? :D Děkuji za info.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Rostislav: Hra vychází i na PC, ale pouze digitálně. V krabičce bohužel ne.
   Digitální verzi bychom měli mít v nabídce v den vydání.

  • Rostislav

   Dobrý den je tato hra i na pc? bo jen na konzole?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Jurassic World: Evolution!